Menu:

DYREKCJA, NAUCZYCIELE


NAZWISKO, IMIĘ 

Nauczany przedmiot

1.             Suchacka Jadwiga

DYREKTOR

matematyka

2.             Budnick Teresa

WICEDYREKTOR

nauczanie zintegrowane

3.             Maćkowska Elżbieta

WICEDYREKTOR

matematyka, plastyka

4.                 Marasz Sylwia

WICEDYREKTOR

język angielski

5.                 Andrysiak Lucyna

informatyka

6.                        Andrzejewska Katarzyna

język niemiecki, język angielski

7.             Autuchiewicz Magdalena

język angielski

8.             Baprawska Astryda

informatyka, matematyka

9.             Barton Anna

biblioteka

10.                       Bauch Milena

pedagog szkolny

11.                       Bil Krystyna

język niemiecki

12.                       Bodziak Beata

wychowanie fizyczne

13.                       Cichowski Janusz

biologia, chemia

14.                       Cyzman Zbigniew

wychowanie fizyczne

15.                       Czyżewska Alicja

nauczanie zintegrowane

16.                       Dębska Krystyna

język polski

17.                       Dowksza Marek

wychowanie fizyczne

18.                       Dyl Mariola

przyroda

19.                       Ferenc Aleksandra

język angielski

20.                       Ferenc Roman

religia

21.                       Formela Grzegorz

religia

22.                       Gawin Jarosława

język polski

23.                       Geras Renata

nauczanie zintegrowane

24.                       Gibczyńska Dorota

nauczanie zintegrowane

25.                       Gibczyński Wiesław

wychowanie fizyczne

26.                       Gleb Halina

geografia

27.                       Gonciarz Katarzyna

religia

28.                       Górska Dorota

język angielski, język hiszpański

29.                       Grubestedt Elżbieta

historia

30.                       Grześkowiak Agnieszka

biologia, chemia

31.                       Hapka Joanna

nauczanie zintegrowane

32.                       Jachowicz Daniel

język angielski

33.                       Jarosz Beata

wychowanie fizyczne

34.                       Jażdżewska Grażyna

matematyka

35.                       Juszczak Anna

język polski

36.                       Kaczkowski Zdzisław

technika edukacji dla bezpieczeństwa, informatyka

37.                       Kaczmarska Danuta

nauczanie zintegrowane

38.                       Kamiński Arkadiusz

historia, wiedza o społeczeństwie

39.                       Kania Aleksandra

matematyka

40.                       Kasperowicz Beata

nauczanie zintegrowane

41.                       Kassner Krystyna

gimnastyka korekcyjna

42.                       Kęska Katarzyna

język angielski, język niemiecki

43.                       Kordykiewicz Katarzyna

historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

44.                       Kozłowska Renata

religia

45.                       Kozłowska Rymer-Jolanta

nauczanie zintegrowane

46.                       Kozłowski Robert

religia

47.                       Krawczyk-Pokrzywinska Katarzyna

nauczanie zintegrowane

48.                       Kreft Agnieszka

matematyka

49.                       Kubiak-Jażdżewska Barbara

pedagog szkolny

50.                       Kujawa Joanna

nauczanie zintegrowane

51.                       Lichucki Krzysztof

geografia, przyroda

52.                       Łącka Olga

język polski

53.                       Mielewczyk Anna

nauczanie zintegrowane

54.                       Młodożeniec Janina

plastyka, muzyka

55.                       Myszka Stanisław

plastyka, technika

56.                       Odalanowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

57.                       Opar Maria

przyroda

58.                       Pigońska Aldona

nauczanie zintegrowane

59.                       Pintos Beata

religia

60.                       Pliszka Katarzyna

wychowanie fizyczne

61.                       Polak Gabriela

język niemiecki

62.                       Pożarycka-Kałagaty Danuta

nauczanie zintegrowane

63.                       Prądzyńska-Wieżel Halina

język polski

64.                       Pupel Marzena

nauczanie zintegrowane

65.                       Puszcz  Wiesław

język angielski

66.                       Rolewicz Lidia

matematyka

67.                       Rudnicka Anna

język polski

68.                       Rudnicki Dariusz

historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie fizyczne, zajęcia artystyczne

69.                       Ryngwelska  Violetta

nauczanie zintegrowana

70.                       Serafin Andrzej

wychowanie fizyczne

71.                       Sikora Angelika

nauczanie zintegrowane

72.                       Sokołowska Mariola

wychowanie fizyczne

73.                       Sokołowski Robert

wychowanie fizyczne

74.                       Stanke Iwona

fizyka

75.                       Stanke Stanisław

matematyka

76.                       Suchacki Zbigniew

matematyka

77.                       Szatlak Agnieszka

świetlica

78.                       Szybajło Jolanta

nauczanie zintegrowane

79.                       Szyszka Jacek

wychowanie fizyczne

80.                       Ślosarska Mariola

matematyka

81.                       Świercz Mariola

nauczanie zintegrowane

82.                       Terlecki Maciej

matematyka, informatyka

83.                       Trela Diana

edukacja wczesnoszkolna

84.                       Tylingo Danuta

nauczanie zintegrowane

85.                       Wielandt Danuta

język angielski

86.                       Wilk Wiesława

biblioteka

87.                       Winnicka-Błoch Lidia

matematyka

88.                       Woronkiewicz-Meyer Agnieszka

język polski

89.                       Wyrowiński Adam

język polski

90.                       Zawadzińska Anna

język polski

91.                       Zblewska Marzena

język angielski, język niemiecki







Ofiacjalna strona miasta Człuchów