Menu:

AKTUALNOŚCI - KWIECIEŃ 2017

Lekkoatletyka dla każdego
Cezary Kumiszcza i Maksymilian Łabędź - III miejsce w Ogólnopolskich zawodach "Lekkoatletyka dla Każdego" w sztafecie 8x500m.  W zawodach wystartowała również Otylia Możuch w biegu na 500m. Zawody odbyły się w Warszawie na Agrykoli.
Beata Bodziak


OTYLIA MOŻUCH NAJLEPSZA W WOJEWÓDZKICH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
 
Mistrzostwa Województwie w Drużynowych Biegach Przełajowych Człuchów, Plaża OSiR
25.04.2017r. odbyły się Mistrzostwa Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych, których organizatorem był OSiR Człuchów, a współorganizatorem Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny.
Najlepszy wynik wśród zawodników SP1 Człuchów odnotowała Otylia Możuch 5c, która w biegu dziewcząt rocznik 2006 i młodsze nie miała sobie równych. Bieg swój wygrała zdecydowanie. W tej samej kategorii wiekowej wysokie siódme miejsce wywalczyła Marta Chmurzyńska 4c, a Mateusz Malmon 4d w biegu chłopców 2006 i młodsi uplasował się na 16 miejscu. Cezary Kumiszcza 6a wywalczył dziewiąte miejsce w biegu chłopców rocznik 2004-2005.
Wyniki klasyfikacji drużynowej nie są jeszcze znane. Zliczanie punktów potrwa jeszcze zapewne do piątku. Jednak nasze drużyny borykały się z bardzo dużymi brakami kadrowymi i na wysokości zadania nierzadko musieli stawać zawodnicy rezerwowi.
 
Składy drużyn:
Dziewczęta młodsze (2006 i młodsze)
Otylia Możuch 5c
Marta Chmurzyńska 4c
Zofia Górska 4d
Maria Zielnik 3b
Nikola Ernstmaje 4c
Martyna Nowakowska 4c
 
Dziewczęta starsze (2004-2005)
Iga Janke 6e
Sylwia Gawlicka 6a
Natalia Okonek 6f
Martyna Andrzejewska 5d
Marta Figurska 5a
Aleksandra Dedo 6e
 
Chłopcy młodsi (2006 i młodsi)
Mateusz Malmon 4d
Mariusz Jońca 4e
Tomasz Ćwik 4e
Kewin Jażdżewski 3e
Antoni Szmurło 4c
Piotr Sobczyński 4b
 
Chłopcy starsi (2004-2005)
Cezary Kumiszcza 6a
Michał Szaraniec 6b
Karol Kowalik 5c
Fabian Pfeifer 4e
Filip Szamocki 5c
Hubert Zajączkowski 5d
 
Rezerwowi: Agata Bogdańska 3c, Filip Kiedrowicz 4c, Łukasz Rzadkowski 6e, Martyna Michałowska 5d, Nikola Gomułka 5a, Alicja Klekocińska 4c, Zuzanna Zawada 4c, Patrycja Jażdżewska 3b, Oliwia Słomińska 4e, Faustyna Szeliga 6d, Julia Żugaj 5c, Bartosz Rożek 4c, Mateusz Zień 6f, Tobiasz Biernikowicz 5c.

 
Beata Bodziak

XVI FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ W SŁUPSKU
„Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki.”
Roger Bacon
24 kwietnia w Słupsku odbył się XVI FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ dla szkół podstawowych. Do finału zakwalifikowało się 75 uczestników z województwa pomorskiego. Ogromny sukces odniósł uczeń klasy 6d Natan Łączkowski, który klasując się na 9. pozycji został LAUREATEM XVI FINAŁU.

Tytuł FINALISTY zdobyli również uczniowie:
Szymon Wożniak kl. 6b
Maja Szmaglińska kl. 5a
Wiktoria Siatkowska kl. 6d
Michał Słabicki kl. 6e
Rafał Dowksza kl. 6a
Julia Jeszka kl. 6b
Katarzyna Wołujewicz kl. 6d
Uczniom i nauczycielom składamy serdeczne gratulacje!Konkurs baśniowy
Uczniowie klas czwartych ciężko pracowali nad projektami potrzebnymi do konkursu baśniowego. Jedne grupy w pocie czoła nagrywały audycję baśniową, inne przygotowywały plakat, a jeszcze inne trudziły się nad życiorysami baśniopisarzy. Uczniowie wykazali się ogromną inwencją, prace były przemyślane i starannie wykonane.
Najlepszy plakat przygotowała drużyna z 4a: Szymon Dopadło i Kacper Kosakiewicz.
Najciekawszy projekt życiorysu drużyna z 4a: Szymon Muryn, Sebastian Nenca i Cezary Słoboda.
Najciekawszą audycję nagrała drużyna z 4b: Agnieszka Gradek,, Michalina Jurkiewicz, Kacper Krawczyk i Jakub Wiśniewski.
Organizatorki- p. Jarosława Gawin i p. Olga Łącka gratulują wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.MIESIĄC JĘZYKA POLSKIEGO ZA NAMI!
To już tradycja, że SP 1 celebruje MIESIĄC JĘZYKA POLSKIEGO. W tym czasie szczególną uwagę uczniów i nauczycieli zajmuje poprawność naszego języka ojczystego.   W szkole odbywają się liczne konkursy i zabawy związane z językiem polskim. Już od wielu lat właśnie w MIESIĄCU JĘZYKA POLSKIEGO nasi uczniowie walczą o tytuł MISTRZA ORTOGRAFII, sprawdzają swoją wiedzę o legendach, mitach i baśniach, a także o literaturze fantastycznej. Inni sprawdzają się jako recytatorzy poezji polskiej. Każdy uczeń może znależć coś dla siebie. Największą popularnością cieszy się konkurs ZABAWY JĘZYKIEM POLSKIM, w którym uczniowie mogą sprawdzić swoją wiedzę o frazeologizmach, przysłowiach i polskich powiedzeniach. Zabawa jest wyśmienita! Co roku, my nauczyciele języka polskiego, przekonujemy się, że nasz trud nie idzie na marne. To fantastyczne, że naszą ciężką pracę możemy wspólnie z uczniami połączyć z doskonałą zabawą! SP 1 DBA O JĘZYK POLSKI!

ZABAWY JĘZYKIEM POLSKIM przygotowują:
Halina Prądzyńska – Wieżel
Agnieszka Woronkiewicz – Meyer
Krystyna Dębska

KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS 4-6 przygotowują:
Krystyna Dębska
Anna Juszczak

KONKURS POLSKICH LEGEND przygotowują:
Halina Prądzyńska – Wieżel
Agnieszka Woronkiewicz – Meyer

KONKURS RECYTATORSKI przygotowują:
Olga Łącka
Jarosława Gawin

KONKURS LITERATURY FANTASTYCZNEJ przygotowują:
Anna Juszcak
Krystyna Dębska       


Mistrzostwa SP1 w 4 – boju lekkoatletycznym klas IV-V-VI
26.04.2017r. (środa) godzina 10.50 boisko SP1
 W zawodach mogą wystartować wszyscy chętni uczniowie klas IV-V-VI.
Konkurencje:
Dziewczęta : 60 m, 300 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową.
Chłopcy : 60 m, 300 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową.
 Wszyscy uczestnicy 4- boju w dniu zawodów ( 26.04.2017r. ) mają tylko trzy pierwsze lekcje (8.00-10.35), a następnie zgłaszają się do organizatorów zawodów na stadionie przy SP nr 1.
Beata Bodziak

Dzień nauki w Szkole Podstawowej nr 1 w Człuchowie
    W piątek 21 kwietnia odbyły się dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły zajęcia pod hasłem „Przez zabawę do nauki”. Dzieci i młodzież od zerówki do klasy szóstej wzięli udział w atrakcyjnych,  nietypowych „lekcjach” z języka polskiego, języka angielskiego, przyrody i matematyki. Naukowe popołudnie umilił też poczęstunek – pyszne ciasto i własnoręcznie przygotowane zdrowe i smaczne soki owocowo-warzywne.
Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej  i na następne spotkanie z cyklu „Przez zabawę do nauki”.


Zobacz więcej >>>>

W Dni Nauki p. Grzegorz Krawczyk, rodzic ucznia z klasy 1A Filipa, zorganizował kiermasz drzewek. Drzewka pochodziły ze Szkółki w Marysinie, które p. Krawczyk przywiózł i pięknie wyeksponował. Pięniądze ze sprzedaży przeznaczył na rzecz klasy. Należą się ogromne podziękowania za zaangażowanie i poświęcony czas dla uczniów z klasy 1A.
DZIEŃ ZIEMI
Uczniowie 5a i 5d postanowili, że z okazji Dnia Ziemi pozbierają śmieci w parku i wokół jeziora. Jak się okazało, zadanie wcale nie było łatwe, bo śmieci była ogromna ilość. Jednak chociaż padało, chociaż uginaliśmy się pod ciężkimi workami, humor nikogo nie opuszczał. Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogliśmy Ziemi.KWIECIEŃ PLECIEŃ, WCIĄŻ PRZEPLATA...A JEDNAK ŚWIĘTO SZKOŁY UDANE!
Faktycznie przeplótł wiosnę z zimą i jesienią, płatając nam niezłego figla akurat w tym dniu, kiedy zaplanowaliśmy obcowanie z przyrodą w jej naturalnym środowisku. Tak właśnie, w zgodzie z przyrodą, na świeżym powietrzu mieliśmy spędzić obchody Dnia Ziemi. Mimo bardzo niesprzyjającej aury, Święto Szkoły obfitowało w wiele atrakcji. Najwiekszą frajdę sprawiła nam olimpiada ekologiczna, podczas której zdobywaliśmy różne odznaki przyjaciół Ziemi. Bardzo ciekawe było również spotkanie z leśnikiem oraz pszczelarzem. Potem bawilismy się już w naszym gronie. Śpiewaliśmy o naszej zielonej planecie i malowaliśmy ją starając się ubrać w jaskrawe, wesołe barwy. Na takiej bowiem zielonej, czystej i zdrowej planecie chcemy żyć! Po południu przyłączyliśmy się do kiermaszu roślin, dzięki rozsadom pomidorów Pani Anity. Tak więc Święto Szkoły było udane, a obchody Dnia Ziemi zielone i ekologiczne, mimo zachmurzenia, gradu i deszczu za oknami :-)


Zobacz więcej >>>>
Zobacz więcej >>>>

DZIEŃ ZIEMI W ZERÓWCE
 
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły również wzięły udział w świętowaniu w tak ważnym dniu jak Dzień Ziemi. Pierwszym punktem był występ zespołu "Eko-Song" z piosenką ekologiczną pt "Pokolenie Nowe", następnie spotkanie z panem pszczelarzem który zapoznał dzieci z życiem
tych pracowitych owadów.Dzieci zobaczyły model ula, plastry miodu, miały również możliwość przymierzyć strój pszczelarza, oraz obejrzeć przybory, których używa w swojej codziennej pracy. Na zakończenie dnia odbyły się zabawy sportowe i zajęcia plastyczne. Był to radosny, ciekawy i pełen wrażeń dzień.

 
Zobacz więcej >>>>

Świąteczny czas
Co prawda Święta już minęły, ale my nadal pamiętamy słodki smak Babki i Mazurka. No i chcieliśmy się pochwalić, że byliśmy grzeczni bo Zajączek o nas nie  zapomniał. Tak miło było przy Klasowym Śniadaniu Wielkanocnym w 3b.ŻYJ W ZGODZIE Z PRZYRODĄ
 20 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Człuchowie odbył się Konkurs Piosenki Ekologicznej pod hasłem "Żyj w zgodzie z przyrodą" zorganizowany przez Przedszkole Miejskie im. Jacka i Agatki. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły-grupa 0-1 "Smerfy" wzięła udział w konkursie prezentując pięknie piosenkę pt."Pokolenie Nowe" i zdobywając tym samym wyróżnienie.

 

Obóz sportowy Cetniewo - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie - 12-18.04.2017r.Z "zajączkiem" do hospicjum
Podczas zajęć dzieci z zerówki wykonały kartki z życzeniami świątecznymi dla pacjentów z hospicjum. Pani kucharka upiekła ciasto marchewkowe i "styropian" (tak naprawdę to rodzaj sernika). Nasi dzielni przedstawiciele z zerówki: Mikołaj, Nikola i Miszela wraz z mamusiami i panią Dianą wręczyli je pacjentom. Chorzy ucieszyli się z wizyty maluchów. Wszystkim życzymy radości i zdrowia!
Alicja Chrzczonowicz


Wiosenny spacerek dzieci z zerówki
Dzieci z zerówki wybrały się na wiosenny spacerek do parku. Z radością wędrowały po ścieżkach i kładce. Z zaciekawieniem obserwowały budzącą się do życia przyrodę, oglądały i wąchały zawilce. Wysłuchały ptasiego koncertu, obserwowały loty ptaków wokół gniazd. Po powrocie dzieliły się wrażeniami i malowały prace plastyczne pt. ,,W parku". 
Alicja Chrzczonowicz


FINAŁ VIII KONKURSU BIBLIJNEGO W PELPLINIE

22 kwietnia w pelplinie odbył się finał VIII Konkursu Biblijnego "Jezus w Ewangelii wg św. Marka". Uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami testowymi, a nastepnie wygłosić referat przed komisją na temat tajemnicy Jezusa w Ewangelii wg św. Marka. Jakub Chajzler reprezentujący naszą szkołę zajął II miejsce. 
Wszyscy biorący udział w konkursie zwiedzali z przewodnikiem katedrę , ogrody i muzeum diecezjalne.

Jakubowi gratulujemy sukcesu !!!


SAMORZĄD UCZNIOWSKI WRAZ Z OPIEKUNAMI ŻYCZY WSZYSTKIM RODZICOM, NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY I UCZNIOM RADOSNYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, WYJĄTKOWEJ ATMOSFERY PRZY RODZINNYM STOLE ORAZ MOKREGO DYNGUSA. WESOŁYCH ŚWIĄT!


ŚLADAMI MIKOŁAJA KOPERNIKA
5 kwietnia klasy 1b i 2a pojechały na wycieczkę do Torunia -  miasta największego polskiego astronoma –  Mikołaja Kopernika. Pobyt w orbitarium i Planetarium niewątpliwie sprzyjał zgłębianiu tajemnic planet Układu Słonecznego i innych ciał niebieskich. Małych badaczy kosmosu zafascynował film w Planetarium pt. „Cudowna podróż”. Dłuższą chwilę dzieci spędziły przd pomnikiem Mikołaja Kopernika oraz na spacerze między zabytkowymi budynkami malowniczej Starówki. Spacer zawiódł uczestników wycieczki przed drzwi bardzo oryginalnego budynku w kształcie szafy. To Teatr Baj Pomorski otwierał swe podwoje i zapraszał na spektakl pt. „Pinokio”. Wielu uczniów miało okazję po raz pierwszy zobaczyć sztukę w prawdziwym teatrze. Przedstawienie było ciekawe, a aktorzy grali rewelacyjnie.  Po sztuce była wspólna biesiada w restauracji „Małgośka”, a  potem drobne zakupy. W końcu do Człuchowa należy wrócić z pustym portfelem :-)) Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wycieczka była fantastyczna!     
       
Zobacz więcej >>>>

" Taki piękny i radosny czas, gdy wiosna jest wokół nas"...
 Pięknie i kolorowo zrobiło się w naszej świetlicowej galerii. Na dobre zawitała kwiecista i barwna wiosna. Tym razem zakwitły bielutkie przebiśniegi, przyleciały różnobarwne motyle, pojawiły się kompozycje wiosennych kwiatów. Nie zabrakło oczywiście symboli i akcentów zbliżającej się Wielkanocy, czyli kolorowych pisanek, kurczaczków i eleganckich zajączków. Teraz szczęśliwi i usatysfakcjonowani, z uśmiechem na twarzy, czekamy na słodkie upominki od wielkanocnego zajączka. Życzymy rodzicom, wszystkim pracownikom szkoły, kolegom i koleżankom WESOŁYCH ŚWIĄT !


Zobacz więcej >>>>

W BIBLIOTECE
Najmłodsi uczniowie naszej szkoły dziś udali się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zerówkowicze  z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Dzieci miały możliwość uczestniczyć w teatrzyku i poruszać pacynkami, zobaczyć piękną wystawę prac przedstawiających kwiaty, motyle, drzewa zrobionych z kolorowych sznurków, jak również wziąć udział w zajęciach plastycznych.
Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki.
Każdy uczeń wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do nas,  aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.


WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYKA Z PRZYRODĄ DLA KLAS V
VI miejsce w województwie

W sobotę 8 kwietnia 2017 w ZKPiG nr 8 w Gdańsku odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu "Matematyka i Przyroda" dla uczniów klas piątych. Przybyło 30 drużyn z całego województwa pomorskiego.  Drużyna w składzie: Maja Szmaglińska, Samuel Jankiewicz, Piotr Homme zajęła 6 miejsce.  Matematyczno-przyrodnicze  zmagania odbyły się pod honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Gdańska i Związku Nauczycielstwa Polskiego.


OGRÓDEK W ZERÓWCE
Dzieci z zerówki chcąc przenieść trochę wiosny do sali postanowiły założyć mini ogródek. Zgromadzily potrzebne przybory ( pojemniczki, doniczki, konewki), ziemię i nasionka. Przed przystąpieniem do pracy poznały warunki potrzebne roslinom do wzrostu. Następnie w małych grupkach siały rzeżuchę, szczypiorek, koperek  i pietruszkę, dodatkowo w celu upiększenia naszej sali posadziliśmy jeszcze bratki.  Po zasianiu i podlaniu rosliny zostały umieszczone w kąciku przyrody, a dzieci muszą pamietać o ich podlewaniu oraz obserwować ich  wzrost. Kiedy wyrosną będą źródłem witamin na kanapkach.


Spacer 1a
Wiosenna wycieczka to słowo lekko na wyrost, bo do parku mam pięć minut piechotą. Zachęceni wiosennym wybuchem kolorów, my uczniowie klasy 1a razem z wychowawczynią, wypadliśmy szukać wiosny do naszego parku. Nie ma to jak łagodne wiosenne słońce, wyludnione parkowe alejki i budząca się przyroda. Tu słychać śpiew ptaków, które pracowicie budują gniazda, gdzie indziej wychodzą pierwsze pająki, których nasza koleżanka Zosia boi się bardzo. Kwiaty kwitną. Pięknie było, szkoda, że tak krótko, bo dziś za oknem znów dżdżysto-jesienna aura.


Plan rekolekcji szkolnych - 02.04-05.04. 2017r.

Dzień

Parafia św. Jakuba Apostoła

Parafia Matki Bożej

Parafia Judy Tadeusza

Niedziela

11.15 Msza św.

11.30 Msza św.

11.30 Msza św.

Poniedziałek

11.00 Nauka (klasy 4-6)
12.30 Nauka (klasy 0-3)

11.00 Nauka rekolekcyjna

11.00 Spotkanie

Wtorek

11.00 Nauka (klasy 4-6)
12.30 Nauka (klasy 0-3)

11.00 Nauka i droga krzyżowa

11.00 Spotkanie i spowiedź

Środa

9.00 Spowiedź
12.30 Msza św.

11.00 Nauka rekolekcyjna
..............................................................................
*Spowiedź dzieci odbędzie się w czasie spowiedzi parafialnej. Jej termin zostanie ogłoszony w niedzielę.

11.00 Spotkanie

W czasie rekolekcji świetlica będzie czynna od 6.30 do 16.30.


Matematyka z przyrodą
W poniedziałek 27 marca 2017 roku w naszej szkole odbył się etap pierwszy Wojewódzkiego Konkursu Matematyka i Przyroda dla klas piątych. W konkursie wzięło udział 15 uczniów.
I miejsce Piotr Homme z klasy Vc
II miejsce Maja Szmaglińska z klasy Va
III miejsce Samuel Jankiewicz z klasy Vb
Wymienione osoby będą reprezentowały naszą szkołę na finale konkursu w Gdańsku  8 kwietnia 2017 roku.
 Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!


KONKURS „KAPELUSZ PANI WIOSNY” ROZSTRZYGNIĘTY!
Ogłoszony przez Samorząd Szkolny konkurs „KAPELUSZ PANI WIOSNY” rozstrzygnięty. Komisja miała nie lada orzech do zgryzienia, ponieważ wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali wyjątkowe dzieła. Uczniowie i ich rodzice włożyli ogrom pracy, aby stworzyć tak niezwykłe kapelusze. Było na co popatrzeć! Nagrody za najciekawsze pomysły ufundowała Rada Rodziców oraz Urząd Miasta.SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 W CZŁUCHOWIE NAJLEPSZA W POWIECIE W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 „OTYLIA I CZAREK NAJLEPSI W SWOICH BIEGACH”
Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych, Człuchów, Plaża OSiR,
29.03.2017r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych, których współorganizatorem była Szkoła Podstawowa nr1 w Człuchowie.
 Zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 wypadli bardo dobrze. Indywidualnie Otylia Możuch 5c i Cezary Kumiszcza 6a zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych, natomiast Marta Chmurzyńska 4c została Wicemistrzynią Powiatu. Bardzo dobrze pobiegli również: Zofia Górska 4d (4 miejsce), Maria Zielnik 3b (5 miejsce), Nikola Ernstmajer 4c (6miejsce), Katarzyna Wołujewicz 6d( 6 miejsce), Wiktoria Sawczak 6d (8 miejsce), Zuzanna Krysa 6d (9 miejsce), Brajan Jażdżewski 5d (7 miejsce), Mateusz Malmon 4d (8 miejsce), Tomasz Ćwik 4e (10m), Michał Szaraniec 6b (5 m.), Nikodem Szmurło 6f(7 m.), Karol Kowalik 5c(8 m.), Jakub Kołodziejski 6a (10m.).
 Do Mistrzostw Województwa awansują najlepsze sześcioosobowe drużyny
w poszczególnych kategoriach wiekowych: dziewczęta młodsze (2006 i młodsze) + dziewczęta starsze (2004-2005), chłopcy młodsi (2006 i młodsze)+ chłopcy starsi (2004-2005).
  Dzięki staraniom wszystkich startujących zawodników, SP1 w Człuchowie zwyciężyła w punktacji drużynowej szkół, zdobywając tytuł Mistrza Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców.
 
 

Dziewczęta młodsze (2006 i młodsze)
 1 miejsce – Otylia Możuch 5c
 2 miejsce – Marta Chmurzyńska 4c
 4 miejsce – Zofia Górska 4d
 5 miejsce – Maria Zielnik 3b
 6 miejsce – Nikola Ernstmajer 4c
 16 miejsce – Agata Bogdańska 3c
Chłopcy młodsi (2006 i młodsi)
7 miejsce – Brajan Jażdżewski 5d
8 miejsce – Mateusz Malmon 4d
10 miejsce – Tomasz Ćwik 4e
16 miejsce – Kewin Jażdżewski 3e
17 miejsce – Jakub Kreft 3c
18 miejsce – Piotr Sobczyński 4b
Dziewczęta starsze (2004-2005)
6 miejsce – Katarzyna Wołujewicz 6d
8 miejsce – Wiktoria Sawczak 6d
9 miejsce – Zuzanna Krysa 6d
12 miejsce – Natalia Żmuda-Trzebiatowska 6a
17 miejsce – Iga Janke 6e
24 miejsce – Aleksandra Dedo 6e
Chłopcy starsi (2004-2005)
1 miejsce – Cezary Kumiszcza 6a
5 miejsce – Michał Szaraniec 6b
7 miejsce – Nikodem Szmurło 6f
8 miejsce – Karol Kowalik 5c
10 miejsce – Jakub Kołodziejski 6a
19 miejsce – Fabian Pfeifer 4e

Rezerwowi: Mariusz Jońca 4e, Filip Kiedrowicz 4c, Łukasz Rzadkowski 6e, Antoni Szmurło 4c, Hubert Wdowczyk 6f, Hubert Zajączkowski 5d, Damian Zblewski 5d, Martyna Andrzejewski 5d, Maja Blige 6d, Marta Figurska 5a, Sylwia Gawlicka 6a, Nikola Gomułka 5a, Alicja Klekocińska 4c, Martyna Nowakowska 4c, Natalia Okonek 6f, Katarzyna Rzadkowska 4d, Magdalena Woźniak 3e, Zuzanna Zawada 4c.
Wszyscy wymienieni zawodnicy będą reprezentować Powiat Człuchowski w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbędą się w kwietniu.
Wyniki >>>>
Klasyfikacja szkół >>>>


wrzesień  październik  listopad  grudzień    luty  marzec  kwiecień  maj  czerwiec

Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014

Uwaga!!!
Wszystkie wcześniejsze wydarzenia dostępne są w dziale ARCHIWUM

Ofiacjalna strona miasta Człuchów