Menu:

LEKKOATLETYCZNE REKORDY SZKOŁY

Bieg na 60 m

Dziewczęta

Chłopcy

8,0 s (2015r.)

7,93 s (2010r.)

Weronika Sieg


Mateusz Obecny


Rekordy 2, 3, 4 i 5 klasy w biegu na 60 m

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas


11,2 s


Wiktor Adamczewski

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

9,6 s

8,6 s

Julia Markiewicz

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

8,6 s

8,39 s

Weronika Sieg

Miłosz Sieg

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

8,2 s

8,33 s

Weronika Sieg

Miłosz Sieg



Bieg na 300 m

Dziewczęta

Chłopcy

44,48 s (2016r.)

43,8 s (2016r.)

Marcelina Osiowy

Daniel Sprenger

Rekordy 2, 3, 4 i 5 klasy w biegu na 300 m

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

66,8

Wiktor Adaszewski

51,2 s

51,3 s

Otylia Możuch

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

49,12 s

46,0 s

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

48,8 s

45,5 s

Weronika Sieg

Maksymilian Łabędź



Bieg na 600 i 1000 m

Dziewczęta 600m

Chłopcy 1000m

1:39,70 s (2016r.)

2:53,96 s (2010r.)

Marcelina Osiowy

Mateusz Obecny

Rekordy 3, 4 i 5 klasy w biegu na 600 i 1000 m

Dziewczęta 3 klas 600

Chłopcy 3 klas 1000

02:00,07

03:26,38

Otylia Możuch

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 4 klas 600

Chłopcy 4 klas 1000

01:48,24 s

03:10,4 s

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klas 600

Chłopcy 5 klas 1000m

01:45,72 s

03:04,13 s

Marcelina Osiowy

Mateusz Obecny



Bieg na 100 m

Dziewczęta

Chłopcy

12,96 s (2015r.)

12,74 (1012r.)

Weronika Sieg

Miłosz Sieg

Rekordy 1, 2, 3, 4 i 5 klasy w biegu na 100m

Dziewczęta  1 klas Chłopcy pierwszych klas
19,83 s 16,9 s
Wiktoria Parzyjagła Maciej Holc i Maciej Markiewicz

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

16,14 s

15,89 s

Otylia Możuch

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

14,74 s

14,60 s

Otylia Możuch

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

14,30 s

14,10 s

Weronika Sieg

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

14,47 s

13,95 s

Weronika Sieg

Maksymilian Łabędź



Skok wzwyż

Dziewczęta

Chłopcy

132 cm (2014r.)

138 cm (2013r.)

Weronika Sieg

Dawid Biłanicz

Rekordy 4 i 5 klasy w skoku wzwyż

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

90 cm


Otylia Możuch

Nikola Ernstmajer


Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

106 cm

114 cm

Nikola Ernstmajer

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

122 cm

130 cm

Marcelina Osiowy

Mikołaj Holc

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

127 cm

129 cm

Weronika Sieg

Maksymilian Łabędź



Skok w dal

Dziewczęta

Chłopcy

4,96 m (2014r.)

5,50 m (2010r.)

Martyna Łabędź

Mateusz Obecny

Rekordy 4 i 5 klasy w skoku w dal

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas


3,20 m


Wiktor Adaszewski

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

3,92 m

4,30 m

Marcelina Osiowy

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

4,58 m

4,40 m

Weronika Sieg

Karol Dobbek

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

4,59 m

4,80 m

Martyna Górska

Maksymilian Łabędź



Rzut piłką lekarską 3kg

Dziewczęta

Chłopcy

9,10 m (2015r.)

11,60 m (2016r.)

Ewelina Woźniak

Wiktor Urbaniak

Rekordy 2,3,4 i 5 klasy w rzucie p. lekarską

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

3,20 m

4,15 m

Julia Jeszka

Otylia Możuch

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

4,20 m

5,60 m

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Roksana Pałbicka

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

7.60 m

8,30 m

Ewelina Woźniak

Sebastian Kluk

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

8,90 m

8,80 m

Ewelina Woźniak

Adrian Kowalik



Pchnięcie kulą

Dziewczęta (3kg)

Chłopcy (4kg)

8,00 m (2014r.)

9,75 m (2015r.)

Martyna Łabędź

Adrian Kowalik

Rekordy 3, 4 i 5 klasy w pchnięciu kulą

Dziewczęta 3 klas (3 kg)

Chłopcy 3 klas (3 kg)

3,98 m

5,48 m

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 4 klas (3 kg)

Chłopcy 4 klas (3 kg)

5,60 m

7,40 m

Olga Pażontka Lipińska

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klas
(3 kg)

Chłopcy 5 klas ( 4 kg)

6,03 m

6,97 m

Paulina Drąg

Adrian Kowalik



Rzut piłeczka palantową

Dziewczęta

Chłopcy

46,0 m (2012r.)

63,0 m (2016r.)

Zuzanna Drygalska

Kamil Nowakowski

Rekordy 2,3,4 i 5 klasy w rzucie piłeczką palantową

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas





Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

22,5 m (2013r.)

36,0 m (2015r.)

Marcelina Osiowy

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

30,0 m

47,0 m

Małgorzata Grzywnowicz

Kamil Nowakowski

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

38,0 m

63 m

Angelika Kapuścińska

Kamil Nowakowski


Chód sportowy

Dziewczęta

Chłopcy

6:17,43 (2015r.)

6:20,42 (2015r.)

Otylia Możuch

Jakub Kołodziejski

Rekordy 2,3,4 i 5 klasy w rzucie piłeczką palantową

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

6:17,43 (2015r.)


Otylia Możuch


Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

6:17,43 (2015r.)

6:35,42 (2015r.)

Otylia Możuch

Rafał Dowksza

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

06:31,20

06:20,42

Zuzanna Krysa

Jakub Kołodziejski

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

05:59,30

06:21,28

Zuzanna Krysa

Przemysław Szczepaniak


           







Ofiacjalna strona miasta Człuchów