Menu:

LEKKOATLETYCZNE REKORDY SZKOŁY


Bieg na 60 m

Dziewczęta

Chłopcy

8,0s (2015r.)

7,93s (2010r.)

Weronika Sieg

Mateusz Obecny

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klas

10,6

9,7

Maja Przysiężna

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

10,5

9,7

Nikola Wróbel

Agata Baranowska

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

9,6s

8,6s

Julia Markiewicz

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

8,6s

8,39s

Weronika Sieg

Miłosz Sieg

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

8,2s

8,1s

Weronika Sieg

Cezary Kumiszcza

Bieg na 300 m

Dziewczęta

Chłopcy

44,48s (2016r.)

43,8s (2016r.)

Marcelina Osiowy

Daniel Sprenger

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klas

65,8

60,4

Maja Przysiężna

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

65,8

60,4

Maja Przysiężna

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

51,2s

51,3s

Otylia Możuch

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

49,12s

46,0s

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

48,8s

45,5s

Weronika Sieg

Maksymilian Łabędź


Bieg na 600 i 1000 m

Dziewczęta 600m

Chłopcy 1000m

1:39,70s

(2016r.)

2:53,96s

(2010r.)

Marcelina Osiowy

Mateusz Obecny

Rekordy 3, 4 i 5 klasy w biegu na 600 i 1000 m.

Dziewczęta 3 klas 600

Chłopcy 3 klas 1000

02:00,07

03:26,38

Otylia Możuch

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 4 klas 600

Chłopcy 4 klas 1000

01:48,24s

03:10,4s

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klas 600

Chłopcy 5 klas 1000

01:45,72s

03:03.03s

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza


Bieg na 100m

Dziewczęta

Chłopcy

12,96s

(2015r.)

12,74s

(2012r.)

Weronika Sieg

Miłosz Sieg

Rekordy 1 2, 3, 4 i 5 klasy w biegu na 100m

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klas

19,83

16,9

Wiktoria Parzyjagła

Maciej Holc

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

16,14s

15,89s

Otylia Możuch

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

14,74s

14,60s

Otylia Możuch

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

13,94s

14,10s

Otylia Możuch

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

14,36

12,8

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Cezary Kumiszcza


Skok wzwyż

Dziewczęta

Chłopcy

132cm (2014r.)

138cm (2013r.)

Weronika Sieg

Dawid Biłanicz

Rekordy 4 i 5 klas w skoku wzwyż

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

90cm

100cm

Otylia Możuch

Nikola Ernstmajer

Antoni Figurski

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

106cm

114cm

Nikola Ernstmajer

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

122cm

130cm

Marcelina Osiowy

Mikołaj Holc

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klas

127cm

130cm

Weronika Sieg

Cezary Kumiszcza


Skok w dal

Dziewczęta

Chłopcy

4,96m (2014r.)

5,50m (2010r.)

Martyna Łabędź

Mateusz Obecny

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klasa

3,13m

3,57m

Joanna Malmon

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

3,13m

3,57m

Joanna Malmon

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

3,92m

4,30m

Marcelina Osiowy

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

4.58m

4,40m

Weronika Sieg

Karol Dobbek

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

4,59m

4,80m

Martyna Górska

Maksymilian Łabędź


Rzut piłką lekarską 3kg

Dziewczęta

Chłopcy

9,10m (2015r.)

11,60m (2016r.)

Ewelina Woźniak

Wiktor Urbaniak

Rekordy 2,3,4 i 5 klasy w rzucie p. lekarską

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

3,20m

4,15m

Julia Jeszka

Otylia Możuch

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

4,20m

5,60m

Natalia Żmuda-Trzebiatowska
Roksana Pałbicka

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

7.60m

8,30m

Ewelina Woźniak

Sebastian Kluk

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

8,90m

8,80m

Ewelina Woźniak

Adrian Kowalik


Pchnięcie kulą

Dziewczęta (3kg)

Chłopcy (4 kg)

8,00m (2014r.)

9,75m (2015r.)

Martyna Łabędź

Adrian Kowalik

Rekordy 3, 4 i 5 klas w pchnięciu kulą

Dziewczęta 3 klas (3kg)

Chłopcy 3 klasa (3kg)

3,98m

5,48m

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 4 klas (3kg)

Chłopcy 4 klasa (3kg)

5,60m

7,40m

Olga Pażontka Lipińska

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klasa (3 kg)

Chłopcy 5 klasa (4 kg)

6,03m

7,70m

Paulina Drąg

Cezary Kumiszcza


Rzut piłeczka palantową

Dziewczęta

Chłopcy

46,0m (2012r.)

63,0m (2016r.)

Zuzanna Drygalska

Kamil Nowakowski

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klas

12,5m

22,0m

Joanna Malmon

Oskar Jażdżewski

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

16,0m

22,0m

Agata Baranowska

Maciej Holc

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

22,5m (2013r.)

36,0m (2015r.)

Marcelina Osiowy

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

30,0m

47,0m

Małgorzata Grzywnowicz

Kamil Nowakowski

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klas

38,0m

63m

Angelika Kapuścińska

Kamil Nowakowski


Chód sportowy

Dziewczęta

Chłopcy

5:59,3 (2016r.)

6:20,42 (2015r.)

Zuzanna Krysa

Jakub Kołodziejski

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klas

08:01,70


Maja Przysiężna


Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klas

6:17,43 (2015r.)

07:05,30

Otylia Możuch

Kewin Jażdżewski

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klas

6:17,43 (2015r.)

6:35,42 (2015r.)

Otylia Możuch

Rafał Dowksza

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klas

06:09,30

06:20,42

Otylia Możuch

Jakub Kołodziejski

Dziewczęta 5 klas

Chłopcy 5 klas

05:59,30

06:21,28

Zuzanna Krysa

Przemysław Szczepaniak







Ofiacjalna strona miasta Człuchów