Menu:

LEKKOATLETYCZNE REKORDY SZKOŁY

Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły


Bieg na 60 m

Dziewczęta

Chłopcy

8,0 s (2015r.)

7,93 s(2010r.)

Weronika Sieg

Mateusz Obecny


Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klasa

10,6

9,7

Maja Przysiężna

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klasa

9,9

9,6

Joanna Malmon

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klasa

9,6s

8,6 s

Julia Markiewicz

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klasa

8,6 s

8,39 s

Weronika Sieg

Miłosz Sieg

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klasa

8,2 s

8,1 s

Weronika Sieg

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

8,0 s

7,93 s

Weronika Sieg

Mateusz Obecny


Dziewczęta 7 klasa

Chłopcy 7 klasa

9,0s


Natalia Żmuda-Trzebiatowska


Dziewczęta 8 klasa

Chłopcy 8 klasa

9,0s


Natalia Żmuda-Trzebiatowska


Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły

Bieg na 300 m

Dziewczęta

Chłopcy

44,48 s. (2016r.)

43,7 s.(2018r.)

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 1 klasa

Chłopcy 1 klasa

65,8

60,4

Maja Przysiężna

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 2 klasa

Chłopcy 2 klasa

60,3

56,6

Maja Przysiężna

Antoni Figurski

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klasa

51,2 s

51,3 s

Otylia Możuch

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klasa

49,12 s

46,0s

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klasa

48,8s

45,5 s

Weronika Sieg

Maksymilian Łabędź

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

44,48s

43,8

Marcelina Osiowy

Daniel Sprenger

Dziewczęta 7 klasa

Chłopcy 7 klasa

50,3

43,7

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 8 klasa

Chłopcy 8 klasa

50,3

43,7

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Cezary Kumiszcza


Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły


Bieg na 600 i 1000 m

Dziewczęta 600m

Chłopcy 1000m

1:39,70 s (2016r.)

2:47,68 s

(2018r.)

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 3 klas 600

Chłopcy 3 klasa 1000

02:00,07

03:26,38

Otylia Możuch

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 4 klas 600

Chłopcy 4 klasa 1000

01:48,24 s

03:10,4 s

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klasa 600

Chłopcy 5 klasa 1000m

01:45,72 s

03:03.03 s

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 6 klasa 600

Chłopcy 6 klasa 1000m

01:39,70

02:47,68

Marcelina Osiowy

Cezary Kumiszcza


Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły

Bieg na 100 m

Dziewczęta

Chłopcy

12,96 s (2015r.)

12,04

(2018r.)

Weronika Sieg

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klasa

19,83

16,9

Wiktoria Parzyjagła

Maciej Holc

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klasa

16,14 s

15,89 s

Otylia Możuch

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klasa

14,74 s

14,60 s

Otylia Możuch

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klasa

13,94s

14,10 s

Otylia Możuch

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klasa

14,36

12,8

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

12,96

12,74

Weronika Sieg

Miłosz Sieg

Dziewczęta 7 klasa

Chłopcy 7 klasa

13,80s

12,04

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 8 klasa

Chłopcy 8 klasa

13,8s

12,04

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Cezary Kumiszcza


Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły


Skok wzwyż

Dziewczęta

Chłopcy

132cm (2014r.)

138cm (2013r.)

Weronika Sieg

Dawid Biłanicz

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klasa

90cm

100

Otylia Możuch

Nikola Ernstmajer

Antoni Figurski

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klasa

106 cm

114 cm

Nikola Ernstmajer

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klasa

122cm

130

Marcelina Osiowy

Mikołaj Holc

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klasa

127 cm

130 cm

Weronika Sieg

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

132cm

138

Weronika Sieg

Dawid Biłanicz


Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły


Skok w dal

Dziewczęta

Chłopcy

4,96 m (2014r.)

5,50 cm (2010r.)

Martyna Łabędź

Mateusz Obecny

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klasa

3,13

3,57m

Joanna Malmon

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klasa

3,4

3,65m

Joanna Malmon

Maciej Markiewicz

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klasa

3,92 m

4,30 m

Marcelina Osiowy

Mikołaj Holc

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klasa

4.58 m

4,40m

Weronika Sieg

Karol Dobbek

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klasa

4,59 m

4,80 m

Martyna Górska

Maksymilian Łabędź

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

4,96m

5,50m

Martyna Łabędź

Mateusz Obecny

Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły


Rzut piłką lekarską 3kg

Dziewczęta

Chłopcy

9,10m (2015r.)

11,60m (2016r.)

Ewelina Woźniak

Wiktor Urbaniak

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klasa

3,20 m

4,15 m

Julia Jeszka

Otylia Możuch

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klasa

4,20m

5,60 m

Natalia Żmuda-Trzebiatowska
Roksana Pałbicka

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klasa

7.60 m

8,30m

Ewelina Woźniak

Sebastian Kluk

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klasa

8,90m

8,80m

Ewelina Woźniak

Adrian Kowalik

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

9,10m

11,60m

Ewelina Woźniak

Wiktor Urbaniak

Dziewczęta 7 klasa

Chłopcy 7 klasa

7,05

6,00m

Maja Szmaglińska

Fabian Pfeifer

Dziewczęta 8 klasa

Chłopcy 8 klasa


10.10m


Dobromir Knut


Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły


Pchnięcie kulą

Dziewczęta (3kg.)

Chłopcy (4 kg.)

8,00 m (2014r.)

9,75 m (2015r.)

Martyna Łabędź

Adrian Kowalik

Dziewczęta 3 klas (3kg)

Chłopcy 3 klasa (3kg)

3,98m

5,48m

Natalia Żmuda-Trzebiatowska

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 4 klas (3kg)

Chłopcy 4 klasa (3kg)

5,60 m

7,40 m

Olga Pażontka Lipińska

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 5 klasa
(3 kg)

Chłopcy 5 klasa ( 4 kg)

6,03 m

7,70 m

Paulina Drąg

Cezary Kumiszcza

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

8,0m

9,75m

Martyna Łabędź

Adrian Kowalik

Dziewczęta 7 klasa

Chłopcy 7 klasa

6.00m

9,20m

Julia Żugaj

Rafał Dowksza

Dziewczęta 8 klasa

Chłopcy 8 klasa

6,70m

9,20m

Zuzanna Krysa

Rafał Dowksza


Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły


Rzut piłeczka palantową

Dziewczęta

Chłopcy

46,0 m (2012r.)

63,0 m (2016r.)

Zuzanna Drygalska

Kamil Nowakowski

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klasa

12,5

22,0m

Joanna Malmon

Oskar Jażdżewski

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klasa

16,5m

23,5m

Joanna Malmon

Antoni Banaszak

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klasa

22,5 (2013r.)

36,0 m (2015r.)

Marcelina Osiowy

Hubert Szymczyk

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klasa

30,0 m

47,0 m

Małgorzata Grzywnowicz

Kamil Nowakowski

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klasa

38,0 m

63 m

Angelika Kapuścińska

Kamil Nowakowski

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

46,0m

57,0m

Zuzanna Drygalska

Cezary Kumiszcza


Lekkoatletyczne Rekordy Szkoły

Chód sportowy

Dziewczęta

Chłopcy

5:59,3 (2016r.)

6:20,42 (2015r.)

Zuzanna Krysa

Jakub Kołodziejski

Dziewczęta 1 klas

Chłopcy 1 klasa

08:01,70

07:18,30

Maja Przysiężna

Antoni Banaszak

Dziewczęta 2 klas

Chłopcy 2 klasa

6:17,43 (2015r.)

07:05,30

Otylia Możuch

Kewin Jażdżewski

Dziewczęta 3 klas

Chłopcy 3 klasa

6:17,43 (2015r.)

6:35,42 (2015r.)

Otylia Możuch

Rafał Dowksza

Dziewczęta 4 klas

Chłopcy 4 klasa

06:09,30

06:20,42

Otylia Możuch

Jakub Kołodziejski

Dziewczęta 5 klasa

Chłopcy 5 klasa

05:59,30

06:21,28

Zuzanna Krysa

Przemysław Szczepaniak

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

05:59,30

06:20,42

Zuzanna Krysa

Jakub Kołodziejski

Dziewczęta 6 klasa

Chłopcy 6 klasa

5:59,3 (2016r.)

6:20,42 (2015r.)

Zuzanna Krysa

Jakub Kołodziejski
















Ofiacjalna strona miasta Człuchów