Menu:

NASZE SUKCESY SPORTOWE

I miejsce w biegu na 600 m

Marcelina Osiowy - 5d

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych 

Łódź, 19-21.06.2015r. 


 III miejsce w biegu na 1000m

Maksymilian Łabędź - 5a

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych 

Łódź, 19-21.06.2015r. 


I miejsce

I Mityng „ Dzieci OLA Sztafetowo” - progresywny bieg wytrzymałościowy

Nikola Ernstmajer - 2c, Otylia Możuch - 3b, Iga Janke - 4e, Natalia Żmuda-Trzebiatowska - 4a, 

Wiktoria Sawczak - 4d, Hubert Szymczyk - 4b, Cezary Kumiszcza - 4a, Mikołaj Holc - 4b, Maksymilian Łabędź - 5a.

Bydgoszcz, 14.06.2015r.


V miejsce 

Alicja Klekocińska - 2c

Bieg Uliczny w Osiecznie

14.06.2015r.


 I miejsce 

Zuzanna Krysa - 4d

Chód sportowy na dystansie 1000m. 

Osieczna, 14.06.2015r.


V miejsce

Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

Karol Dobbek - 6e, Jakub Wahl - 6c, Patryk Olszewski - 5d, Jakub Homme - 6d, 

Sebastian Kluk - 6d, Przemysław Szczepaniak - 5e, Hubert Szymczyk - 4b, Daniel Sprenger - 5e. 

 Starogard Gdański, 9.06.2015r.


II miejsce

Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt

Weronika Sieg - 6d, Marcelina Osiowy - 5d, Kinga Skobel - 6e, Patrycja Szulc - 6a, 

Kinga Pruska - 6f, Julia Markiewicz - 5d, Daria Miszczuk - 6e, Daria Nowak - 6b.

 Starogard Gdański, 9.06.2015r.


Mały Bieg Tura

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Karol Dobbek - 6e

III miejsce - Przemysław Szczepaniak - 5e

IV miejsce - Jakub Homme - 6d

V miejsce - Daniel Sprenger - 5e


Mały Bieg Tura

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź - 5a

II miejsce - Hubert Szymczyk - 4b

V miejsce - Adrian Pruski - 3a 

VI miejsce - Łukasz Rzadkowski - 4e


Mały Bieg Tura 

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Marcelina Osiowy - 5d

II miejsce - Kinga Skobel - 6e

IV miejsce - Amelia Sprenger - 5e

V miejsce - Nikola Dębska - 5a 



Mały Bieg Tura

 Człuchów, 31.05.2015r.

IV miejsce - Natalia Żmuda - Trzebiatowska - 4a

V miejsce - Wiktoria Sawczak - 4d

VI miejsce - Iga Janke - 4e 


Mały Bieg Tura

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Mateusz Malmon - 2d

III miejsce - Brajan Jażdżewski - 3d

VI miejsce - Tomasz Ćwik - 2e


 Mały Bieg Tura 

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Otylia Możuch - 3b

III miejsce Nikola Ernstmajer - 2c

VI miejsce - Natalia Mayer - 2a



Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt 

Człuchów, 29.05.2015r. 

 I miejsce

Weronika Sieg - 6d, Marcelina Osiowy - 5d, Kinga Skobel - 6e, Patrycja Szulc - 6a, Kinga Pruska - 6f, 

Daria Nowak - 6b, Julia Markiewicz - 5d, Daria Miszczuk - 6e, Natalia Dowksza - 5d. 

 


Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców  

 Człuchów, 29.05.2015r. 

I miejsce

Karol Dobbek - 6e, Jakub Wahl - 6c, Maksymilian Łabędź - 5a, Mateusz Kasprowicz - 6a, Patryk Olszewski - 5d, Jakub Homme - 6d, Sebastian Kluk - 6d, Przemysław Szczepaniak - 5e, Hubert Szymczyk - 4b, Mikołaj Holc - 4b


Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Mikołaj Holc - 4b

II miejsce w biegu na 60m


Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Daniel Sprenger - 5e 

I miejsce w biegu na 60m



Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Maksymilian Łabędż - 5a

II miejsce w biegu na 1000m i I miejsce w rzucie p. palantową 


Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Weronika Sieg - 6d

I miejsce w biegu na 60m


Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Marcelina Osiowy - 5d

II miejsce w biegu na 600m


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

II miejsce - Weronika Sieg - 6d


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

  I miejsce - Jakub Homme - 6d


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

I miejsce - Sztafeta SP1 chł. 4 x 50m.

Jakub Homme - 6d, Wojciech Bruski - 6c, Jakub Bill - 5c, Szymon Zawada - 6d. 


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

II miejsce - Sztafeta SP1 dz. 4 x 50m.

Weronika Sieg - 6d, Martyna Surowy - 6d, Marta Ernstmajer - 5f, Dobrawa Kordykiewicz - 5c.


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

  II miejsce - Sztafeta SP1 chł. 4 x 25m.

Kamil Januszewski - 5c, Karol Kowalik - 3c, Marcin Niziałek - 3c. 


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

 II miejsce - Sztafeta SP1 dz. 4 x 25m. 

Zuzanna Krysa - 4d, Nikola Ernstmajer - 2c, Zuzanna Ponikowska - 4c, Katarzyna Wołujewicz - 4d.


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

III miejsce - Karol Kowalik, 3c

V miejsce - Kamil Januszewski, 5c


Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych 

Gdynia, 17.04.2015r.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej

Marcelina Osiowy- 5d, Kinga Skobel - 6e, Weronika Sieg - 6d, Julia Markiewicz - 5d, Przemysław Szczepaniak - 5e, Karol Dobbek - 6e,

Jakub Wahl - 6c, Daniel Sprenger - 5e


Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych 

26.03.2015r.

III miejsce - Przemysław Szczepaniak, 5e



Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych 

26.03.2015r.

I miejsce - Marcelina Osiowy, 5d

II miejsce - Kinga Skobel, 6e

III miejsce - Weronika Sieg, 6d


 Cross Człuchowski 

14.03.2015r. 

VI miejsce - Katarzyna Wołujewicz, 4d 


Cross Człuchowski 

14.03.2015r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

IV miejsce - Hubert Nawrat, 4b

V miejsce - Mikołaj Holc, 4b 



Zawody Przełajowe w Trzebielinie, 07.03.2015r.

V miejsce - Marcelina Osiowy, 5d

VI miejsce - Kinga Skobel, 6e


Zawody Przełajowe w Trzebielinie, 07.03.2015r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

IV miejsce - Hubert Nawrat, 4b

V miejsce - Mikołaj Holc, 4b 


Zawody Przełajowe w Trzebielinie, 07.03.2015r.

I miejsce - Otylia Możuch, 3b

VI miejsce - Nikola Ernstmajer, 2c


IX Bieg Mikołajkowy

Borowy Młyn, 06.12.2014r.  

I miejsce - Otylia Możuch, 3b


IX Bieg Mikołajkowy
Borowy Młyn, 06.12.2014r.  
I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

II miejsce - Hubert Nawrat, 4b


IX Bieg Mikołajkowy

Borowy Młyn, 06.12.2014r.  

V miejsce - Natalia Żmuda Trzebiatowska, 4a


IX Bieg Mikołajkowy

Borowy Młyn, 06.12.2014r.  

III miejsce - Marcelina Osiowy, 5d 


Bieg Niepodległości 

Borzytuchom, 11.11.2014r. 

V miejsce - Przemysław Szczepaniak, 5e

 


Bieg Niepodległości 

Borzytuchom, 11.11.2014r. 

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

V miejsce - Hubert Nawrat, 4b


Bieg Niepodległości 

Borzytuchom, 11.11.2014r. 

I miejsce - Marcelina Osiowy, 5d 

V miejsce - Daria Miszczuk, 6e 

 


Bieg Niepodległości 

 Borzytuchom, 11.11.2014r.

II miejsce - Otylia Możuch, 3b


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

I miejsce - Jakub Homme, 6d (50m stylem grzbietowym)

II miejsce -  Mateusz Chodorski, 6e (50m stylem grzbietowym)

III miejsce - Jakub Bill, 5c (50m stylem grzbietowym)


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

I miejsce - Weronika Sieg, 6d (50m stylem grzbietowym)

II miejsce - Zuzanna Wytrążek, 6d (50m stylem grzbietowym)

 


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

III miejsce - Kamil Januszewski, 5c (25m stylem grzbietowym)


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

I miejsce - Wojciech Bruski, 6c (50m stylem klasycznym) 

II miejsce - Szymon Zawada, 6d (50m stylem klasycznym) 

III miejsce - Patryk Wójciszyn, 5c (50m stylem klasycznym) 


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

II miejsce - Ewelina Woźniak, 6a (50m stylem klasycznym)  

III miejsce - Marcelina Osiowy, 5d (50m stylem klasycznym) 


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

II miejsce - Marcin Niziałek, 3c (25m stylem klasycznym)


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

 I miejsce - Katarzyna Wołujewicz, 4d (25m stylem klasycznym)



Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

 I miejsce - Jakub Homme, 6d (50m stylem dowolnym)

II miejsce - Wojciech Bruski, 6c (50m stylem dowolnym) 

III miejsce - Michał Dorsz, 6c (50m stylem dowolnym)

III miejsce - Kajetan Ginter, 6d (50m stylem dowolnym)



Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

II miejsce - Weronika Sieg, 6d (50m stylem dowolnym)

III miejsce - Zuzanna Wytrążek, 6d (50m stylem dowolnym)



Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r. 

III miejsce - Karol Kowalik, 3c (25m stylem dowolnym)


Bieg Górski

Człuchów, 25.10.2014r.

I miejsce - Przemysław Szczepaniak, 5e

II miejsce - Karol Dobbek, 6e

III miejsce - Kamil Jażdżewski, 6b

V miejsce - Daniel Sprenger, 5e 

VI miejsce - Karol Murdza, 6d



Bieg Górski

Człuchów, 25.10.2014r.

 I miejsce - Marcelina Osiowy, 5d

II miejsce - Daria Miszczuk, 6e

III miejsce - Kinga Skobel, 6e

V miejsce - Julia Markiewicz, 5d

VI miejsce - Amelia Sprenger, 5e



Bieg Górski

Człuchów, 25.10.2014r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

II miejsce - Hubert Nawrat, 4b

III miejsce - Mikołaj Holc, 4b

V miejsce - Łukasz Rzadkowski, 4e

VI miejsce - Radosław Wyka, 5b



Bieg Górski

Człuchów, 25.10.2014r.

III miejsce - Katarzyna Wołujewicz, 4d

VI miejsce - Zuzanna Krysa, 4d 


Bieg Rodła 

Pomysk Wielki, 18.10.2014r.

V miejsce -  Przemysław Szczepaniak, 5e


Bieg Rodła 

Pomysk Wielki, 18.10.2014r.

I miejsce  - Marcelina Osiowy, 5d


Bieg Rodła 

Pomysk Wielki, 18.10.2014r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a


 V MIEJSCE DZIEWCZĄT Z SP1 W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Garczyn, 17.10.2014r.

Marcelina Osiowy - 5d, Daria Miszczuk - 6e, Weronika Sieg - 6d, Natalia Dowksza - 5d, Patrycja Szulc - 6a, Marta Sas - 6e, 

Daria Nowak - 6b, Kinga Skobel - 6e, Kinga Pruska - 6f, Julia Markiwicz - 5d, Żaneta Bonin - 6a, Zuzanna Gwiazda - 6d, 

Amelia Sprenger - 5e, Natalia Andrzejewska - 6f, Julia Hysz - 4e.

 VIII MIEJSCE Chłopców Z SP1 W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Garczyn, 17.10.2014r.

Przemysław Szczepaniak - 5e, Maksymilian Łabędź - 5a, Karol Dobbek - 6e, Michał Sobczynski - 6c, Karol Murdza - 6d, Olaf Meyer - 5c,

Jakub Wahl - 6c, Kamil Jażdżewski - 6b, Bartosz Bojarski - 5f, Daniel Sprenger - 5e, Maciej Radkowiak - 6b, Jakub Homme - 6d,

Hubert Szymczyk - 4b, Jakub Wałaszewski - 5e.   


Mistrzowie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

Rzewnica, 08.10.2014r.

Dziewczęta:

Marcelina Osiowy - 5d, Daria Miszczuk - 6e, Weronika Sieg - 6d, Natalia Dowksza - 5d, Patrycja Szulc - 6a, Marta Sas - 6e, 

Julia Hysz - 4e, Kinga Pruska - 6f, Żaneta Bonin - 6a, Julia Markiwicz - 5d, Zuzanna Gwiazda - 6d, Amelia Sprenger - 5e, 

Natalia Andrzejewska - 6f, Martyna Zakrzewska - 5d.

Chłopcy: 

Przemysław Szczepaniak - 5e, Maksymilian Łabędź - 5a, Karol Dobbek - 6e, Jakub Wałaszewski - 5e, Karol Murdza - 6d, 

Olaf Meyer - 5c, Jakub Wahl - 6c, Kamil Jażdżewski - 6b, Bartosz Bojarski - 5f, Daniel Sprenger - 5e, Maciej Radkowiak - 6b, 

Jakub Homme - 6d, Hubert Szymczyk - 4b, Michał Sobczynski - 6c. 

 


I Miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 2013-2014

Nagrodę w imieniu SP1 odebrały: Marcelina Osiowy, Kinga Skobel i Martyna Łabędź.

Kwidzyn, 19.09.2014r.


Marcelina Osiowy

Mistrzyni Międzynarodowego Pucharu Lekkoatletycznego w biegu na 600m. 1:47,79

Warszawa, 07.09.2014r.


Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych 

Łódź, 20-22.06.2014r.

I miejsce w biegu na 600m - Marcelina Osiowy, 4d 


VI Olimpiada Lekkoatletyczna „Dysk Pomorski”

Cetniewo, 16.06.2014r.

II miejsce w skoku w dal  - Julia Markiewicz, 4d 

_________________________________________________________________________

III miejsce w skoku w dal  - Martyna Łabędź,  6f

_______________________________________________

II miejsce w biegu na 60m   - Jakub Całkowski, 6c

___________________________________________________________________________

I miejsce w biegu na 300m - Marcelina Osiowy, 4d 

___________________________________________________________________________

II miejsce w biegu na 600m  - Martyna Górska, 6a

__________________________________________________

III miejsce w biegu na 1000  - Jakub Landowski, 6b

___________________________________________________________________________

III miejsce w sztafecie 4x100m  - Martyna Łabędź - 6f, Weronika Sieg - 5d, Jakub Landowski - 6b, Jakub Całkowski - 6c 


 Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym 

Chojnice, 03.06.2014r.

V miejsce - Łabędż Martyna - 6f, Natalia Westfal - 6a, Martyna Górska - 6a, Marcelina Osiowy - 4d, Julia Markiewicz - 4d,

Aleksandra Szymańska - 6f, Karolina Soroka - 6f, Amelia Sprenger - 4e. 


Mały  Bieg Tura 

25.05.2014r.

I miejsce - Natalia Żmuda-Trzebiatowska, 3a

II miejsce - Martyna Michalska, 4b

III miejsce - Jowiata Kraska, 3a

V miejsce - Marta Baranowska, 3a

VI miejsce Otylia Możuch, 2b

__________________________________________________________________________

I miejsce - Hubert Szymczyk, 3b

II miejsce - Cezary Kumiszcza, 3a

III miejsce - Mikołaj Holc, 3b

IV miejsce - Karol Kowalik, 2c

V miejsce - Adrian Pruski, 2a

VI miejsce - Nikodem Niewiński, 2e

___________________________________________________________________________

I miejsce - Marcelina Osiowy, 4d

II miejsce - Julia Markiewicz, 4d

III miejsce - Amelia Sprenger, 4e

V miejsce - Nikola Dębska, 4a

VI miejsce - Natalia Dębska, 4a 

___________________________________________________________________________

I miejsce - Przemysław Szczepaniak, 4e

II miejsce - Maksymilian Łabędź, 4a

III Kamil Nowakowski, 3e

V miejsce - Nikodem Szmurło, 3g

VI miejsce - Dawid Bogdański, 4e 

___________________________________________________________________________

I miejsce - Natalia Westfal, 6a

II miejsce - Martyna Łabędź, 6f

VI miejsce - Daria Nowak, 5b

___________________________________________________________________________

I miejsce - Jakub Landowski, 6b

III miejsce - Jakub Całkowski, 6c 

V miejsce - Michał Sobczyński, 5c 

VI miejsce - Filip Obłąk, 5f 


Międzynarodowe Biegi Przełajowe

Przechlewo, 25.05.2014r.

VI miejsce - Nikodem Niewiński, 2e

____________________________________________________________________________________________________
IV miejsce - Natalia Okonek, 3g

____________________________________________________________________________________________________

I miejsce  - Maksymilian Łabędź, 4a

____________________________________________________________________________________________________

III miejsce - Amelia Sprenger, 4e

___________________________________________________________________________

III miejsce - Daria Miszczuk, 5e

V miejsce - Kinga Skobel, 5e 

__________________________________________________________________________

I miejsce - Martyna Górska, 6a

II miejsce - Natalia Westfal, 6a 

____________________________________________________________________________________________________

II miejsce - Jakub Landowski, 6c

IV miejsce Jakub Całkowski, 6c 



Mistrzowie Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

Człuchów, 21.05.2014r.

Dziewczęta: Martyna Łabędź – 6f , Martyna Górska - 6a , Weronika Sieg – 5d, Natalia Westfal – 6a, Marcelina Osiowy – 4d, 

Julia Markiewicz – 4d, Ewelina Woźniak – 5a, Daria Miszczuk – 5e, Kinga Skobel – 5e.

Chłopcy: Jakub Landowski – 6b, Jakub Całkowski – 6c, Karol Kapuściński – 6c, Michał Sobczyński – 5c, Mateusz Kasprowicz – 5a,

Dawid Biłanicz – 6a, Maciej Radkowiak – 5b, Jakub Wahl – 5c, Michał Wójcik – 6b, Przemysław Szczepaniak – 4e.  


"Mila Chojnicka "

Chojnice, 25.04.2014r.

Dziewczęta rocznik - 2003 i młodsze:

I miejsce – Marcelina Osiowy, 4d

IV miejsce – Julia Markiewicz, 4d

VI miejsce – Amelia Sprenger, 4e


Dziewczęta rocznik - 2001-2002

I miejsce – Martyna Górska, 6a 

VI miejsce – Martyna Łabędź, 6f


Chłopcy 2 rocznik - 2001-2002:

I miejsce – Jakub Landowski, 6b

II miejsce – Jakub Całkowski, 6c


Grand Prix Powiatu w Pływaniu 

Człuchów, 15.04.2014r.

Dziewczęta rocznik 2003 i młodsze - 25m stylem dowolnym

III miejsce - Sprenger Amelia, 4e

IV miejsce - Wołoszyn Marta, 3e

V miejsce - Januszewska Katarzyna, 4c



Dziewczęta rocznik 2001– 2002 50m stylem dowolnym

I miejsce - Borkowska Oliwia, 6c

IV miejsce - Sieg Werornika, 5d


Chłopcy rocznik 2001 – 2002 50m stylem dowolnym

I miejsce - Homme Jakub, 5d

III miejsce - Kapuściński Karol, 6c

IV miejsce - Bruski Wojciech, 5c

V miejsce - Werner Jan, 5a


Chłopcy rocznik 2003 i młodsi - 25m stylem dowolnym

I miejsce - Pytlak Tomasz, 3g

II miejsce - Januszewski Kamil, 4c

III miejsce - Meyer Olaf, 4c

IV miejsce - Grabowski Filip, 3f

V miejsce - Kowalik Karol, 2c


Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Sopot, 11.04.2014r.

Jakub Landowski, 6b - V miejsce

 


Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Człuchów, 03.04.2014r.

 Dziewczęta

I miejsce - Martyna Górska, 6a

II miejsce - Marcelina Osiowy, 4d

III miejsce - Natalia Westfal, 6a

Chłopcy

I miejsce - Jakub Landowski, 6b

III miejsce - Jakub Całkowski, 6c

 


Mistrzostwa Okręgu w Biegach Przełajowych - Żukowo 15.03.2014r.

I miejsce - Marcelina Osiowy, klasa 4d

III miejsce - Przemysław Szczepaniak, klasa 4e 

V miejsce - Julia Markiewicz, klasa 4d


VII Trzebieliński Bieg Przełajowy

1 miejsce - Marcelina Osiowy

1 miejsce -  Hubert Szymczyk

2 miejsce - Jakub Landowski

3 miejsce -  Julia Markiewicz

Trzebielino, 08.03.2014r.


Mistrzowie Powiatu w Sztafetach Pływackich dziewcząt i chłopców

Dziewczęta: Marta Wołoszyn - 3e, Katarzyna Wołujewicz - 3d, Katarzyna Januszewska - 4c, Amelia Sprenger - 4e, Weronika Sieg - 5d, 

Martyna Surowy - 5d, Ewelina Woźniak - 5a, Wiktoria Kowalik - 6e, Karolina Mikiciuk - 4c, Agata Pażontka- Lipińska - 4f,

Marta Baranowska - 3a.

Chłopcy: Tomasz Pytlak - 3g, Kamil Januszewski - 4c, Olaf Meyer - 4c, Jakub Bill - 4c, Jakub Homme - 5d, Jan Werner - 5a, 

Driusz Bigda - 6c, Wojciech Bruski - 5c, Filip Grabowski  -3f, Karol Kowalik - 2c.

Człuchów, 9.12.2013r.


Oliwia Borkowska

X miejsce w Mistrzostwach Województwa w Pływaniu Indywidualnym

50m stylem dowolnym 33,69 s.

Kościerzyna, 30.11. 2013r.


Mistrzynie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w składzie: Natalia Westfal, Marcelina Osiowy, Daria Miszczuk, 

Julia Markiewicz, Kinga Skobel, Weronika Sieg, Martyna Łabędź, Magdalena Ołów, Paulina Drąg, Zuzanna Gwiazda, 

Zuzanna Świeczkowska, Amelia Sprenger.

Rzewnica, październik 2013r.


II miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 20012/2013

Nagrodę odebrali: Weronika Sieg, Jakub Landowski i Karol Dobbek.

Kwidzyn 27.09.2013r.


Weronika Sieg

Brązowa medalistka w biegu na 60m.

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych.

Łódź, czerwiec 2013r.


Mistrzowie Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców w składzie:

Martyna Górska, Martyna Łabędź, Karolina Wnuk- Lipińska, Natalia Westfal, Marcelina Osiowy, Weronika Sieg, Joanna Gera,

Magdalena Ołów, Łukasz Mielnik, Wojciech Paluch, Jakub Landowski, Mateusz Jenta, Karol Kapuściński, Damian Mrukot , 

Kamil Kalikowski, Karol Dobbek, Szymon Grześkowiak.

Człuchów, maj 2013r.


Martyna Górska – Mistrzyni Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Karolina Wnuk - Lipińska III miejsce.

Człuchów, marzec 2013r.


Marcelina Osiowy

III miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Cross Człuchowski

Człuchów, marzec 2013r.


I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 20011/2012

Nagrodę odebrali: Dominik Szmurło, Martyna Górska, Natalia Westfal, Weronika Sieg, Zuzanan Drygalska, Michał Szyszka.

Człuchow, październik 2012r.


Mistrzowie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Łukasz Mielnik, Piotr Misztal, Filip Obłąk, Dominik Szmurło, Mateusz Jenta, Jakub Całkowski, Jakub Tkacz, Jakub Landowski, 

Wojciech Paluch, Aleksander Lenża.

Rzeczenica, październik 2012r.


V miejsce w Finale Wojewódzkim w Czwórboju Lekkoatletycznym

Drużyna dziewcząt w składzie: Zuzanna Drygalska, Weronika Sieg, Daria Milkowska, Aleksandra Mielnik, Katarzyna Kita, Angelika Kapuścińska, Aleksandra Pawłowska.

Chojnice, maj 2012r.


Zuzanna Drygalska – Mistrzyni Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Aleksandra Pawłowska – III miejsce

Człuchów, marzec 2012r.


Michał Szyszka – Mistrz Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Człuchów, marzec 2012r.


III miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 20010/2011

Nagrodę odebrały: Róża Gołębiewska, Zuzanna Drygalsak, Aleksandra Pawłowska, Marta Kiejzik.

Tczew, wrzesień 2011r.


Michał Szyszka

VI miejsce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Sztum, kwiecień 2011r.


II miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 20009/2010

Nagrodę odebrali: Mateusz Obecny, Weronika Osiowy, Bartłomiej Krotla.

Starogard Gdański, wrzesień 2010r.


IV miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 20008/2009

Nagrodę odebrali: Kaja Tomaszczyk, Aleksandra Sudyk, Dawid Jażdżewski.

Wrzesień 2009r.


Mateusz Obecny

I miejsce w biegu na 1000m.

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych.

Warszawa, czerwiec 2009r. 


Mateusz Obecny

I miejsce w biegu na 1000m.

IV Międzynarodowy Wielomecz Państw Grupy Wyszehradzkiej i Krajów Nadbałtyckich.

Warszawa, czerwiec 2009r. 


Oliwia Borkowska – Mistrzyni Województwa

w pływaniu stylem dowolnym na 25m.

Mistrzostwa Województwa w Pływaniu Indywidualnym.

Człuchów - 2011r. 


Zuzanna Drygalska – Mistrzyni Województwa

w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Mistrzostwa Województwa Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Człuchów, marzec 2011r. 


Mateusz Obecny – Wicemistrz Polski w biegu na 1000m

w Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych.

Warszawa, czerwiec 2010r. 

           







Ofiacjalna strona miasta Człuchów