RELIGIA

Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel Anioł Stróż"

W październiku odbył się szkolny konkurs plastyczny "Mój przyjaciel Anioł Stróż" dla klas 1-3.

Oto wyniki konkursu:

1. Radosław Szostak, 2b i  Kacper Ciepliński, 2c

2. Hanna Strzelecka, 1b i Lena Szeliga, 2c

3. Lena Wróblewska, 1b, Maria Prądzyńska, 1b i Amelia Grubak, 2d

Wyróżnienie - Brajan Kilkiewicz, 2c

Konkurs plastyczny "Święty Stanisław Kostka - patron dzieci i młodzieży"

W październiku odbył się także szkolny konkurs plastyczny "Święty Stanisław Kostka - patron dzieci i młodzieży" dla klas 4 - 8 i III gimnazjum. Wyniki są następujące:

Klasy 4-6

1. Martyna Sikorska, 5b

2.  Aleks Borchardt, 6d

3. Joanna Malmon, 4b

Wyróżnienie - Oliwia Gryka, 5b i Adam Wójcik, 5e

Klasy 7 - 3 gim.

1. Dominika Pestka, 3c

2. Marta Konkel, 3c

3. Jakub Chajzler, 8c

Wyróżnienie - Klaudia Rumińska, 3a

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za liczny udział w konkursie.

X Konkurs Biblijny pt. "Być uczniem Jezusa w świetle Ewangelii wg św. Mateusza"  2018/2019

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu biblijnego dla klas 4-8 i 3 gimnazjum.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziemy tu:

FINAŁ KONKURSU BIBLIJNEGO - ZWYCIĘSTWO

21 kwietnia w Chojnicach odbył się finał Diecezjalnego Konkursu Biblijnego „Braterstwo w Biblii”. Miasto Człuchów miało, aż sześciu reprezentantów. W kategorii kl. 4-6 byli to: Wiktoria Kowcun Z 6c i Krzysztof Sowa z 5d, z kl. 7: Kinga Szmelter z 7d, Katarzyna Wołujewicz z 7d oraz Jakub Chajzler z 7c. Pierwsza część konkursu składała się z części pisemnej, która wyłoniła 6 najlepszych osób z każdej kategorii do kolejnej części ustnej, w której należało odpowiadać na pytania komisji. Do części ustnej zakwalifikował się z pierwszego miejsca, bo zdobył 31 punktów Krzysztof Sowa, a po 5 minutowej prezentacji tematu: „Jak dobrze i miło gdy bracia mieszkają razem”, utrzymał to miejsce. Okazał się najlepszym w swojej kategorii i deklasował 64 uczestników konkursu całej diecezji. Laureatem konkursu został również Jakub Chajzler zdobywając 20 punktów.

Serdecznie gratulujemy!

FINAŁ VIII KONKURSU BIBLIJNEGO W PELPLINIE

22 kwietnia 2017r. w Pelplinie odbył się finał VIII Konkursu Biblijnego "Jezus w Ewangelii wg św. Marka".

Uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami testowymi, a nastepnie wygłosić referat przed komisją na temat tajemnicy Jezusa w Ewangelii wg św. Marka. Jakub Chajzlerreprezentujący naszą szkołę zajął II miejsce.

Wszyscy biorący udział w konkursie zwiedzali z przewodnikiem katedrę , ogrody i muzeum diecezjalne.

Jakubowi gratulujemy sukcesu !!!