RELIGIA

X Konkurs Biblijny pt. "Być uczniem Jezusa w świetle Ewangelii wg św. Mateusza"  2018/2019

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu biblijnego dla klas 4-8 i 3 gimnazjum.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziemy tu:

FINAŁ KONKURSU BIBLIJNEGO - ZWYCIĘSTWO

21 kwietnia w Chojnicach odbył się finał Diecezjalnego Konkursu Biblijnego „Braterstwo w Biblii”. Miasto Człuchów miało, aż sześciu reprezentantów. W kategorii kl. 4-6 byli to: Wiktoria Kowcun Z 6c i Krzysztof Sowa z 5d, z kl. 7: Kinga Szmelter z 7d, Katarzyna Wołujewicz z 7d oraz Jakub Chajzler z 7c. Pierwsza część konkursu składała się z części pisemnej, która wyłoniła 6 najlepszych osób z każdej kategorii do kolejnej części ustnej, w której należało odpowiadać na pytania komisji. Do części ustnej zakwalifikował się z pierwszego miejsca, bo zdobył 31 punktów Krzysztof Sowa, a po 5 minutowej prezentacji tematu: „Jak dobrze i miło gdy bracia mieszkają razem”, utrzymał to miejsce. Okazał się najlepszym w swojej kategorii i deklasował 64 uczestników konkursu całej diecezji. Laureatem konkursu został również Jakub Chajzler zdobywając 20 punktów.

Serdecznie gratulujemy!

FINAŁ VIII KONKURSU BIBLIJNEGO W PELPLINIE

22 kwietnia 2017r. w Pelplinie odbył się finał VIII Konkursu Biblijnego "Jezus w Ewangelii wg św. Marka".

Uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami testowymi, a nastepnie wygłosić referat przed komisją na temat tajemnicy Jezusa w Ewangelii wg św. Marka. Jakub Chajzlerreprezentujący naszą szkołę zajął II miejsce.

Wszyscy biorący udział w konkursie zwiedzali z przewodnikiem katedrę , ogrody i muzeum diecezjalne.

Jakubowi gratulujemy sukcesu !!!