Menu:

NASZE SUKCESY

Wojewódzki Konkurs "Matematyka i Przyroda" dla uczniów klas piątych. 
Gdańsk, 8 kwietnia 2017 r.
6 miejsce

 Drużyna w składzie: Maja Szmaglińska, Samuel Jankiewicz, Piotr Homme zajęła . 


Mistrzostwa Województwa w ramach programu "Lekkoatletyka dla Każdego”
Człuchów, 18.03.2017r. 
I miejsce – Otylia Możuch 5c 
III miejsce – Cezary Kumiszcza 6a



Drugie klasy z SP1 Człuchów zajęły II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Grach i zabawach.  (III 2017)
 
Skład drużyny:
Cyprian Ciepliński 2e
Oskar Jażdżewski 2d
Kacper Gwiazda 2d
Antoni Figurski 2e
Amelia Garstka 2e
Szymon Górzny 2b
Maja Przysięzna 2a
Joanna Malmon 2b
Nikola Wróbel 2e
Wiktoria Parzyjagla 2e
Zofia Łukaszewska 2e
Zofia Michalec 2e
Maciej Holc 2e
Maciej Markiewicz 2e
Michał Marczak 2b
Konrad Pilipiec 2e

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców 

4.10.2016r.


Sztafeta chłopców w składzie: Sztafeta dziewcząt w składzie:
Mikołaj Holc 6b
Hubert Wdowczyk 6f
Brajan Jażdżewski 5d
Nikodem Szmurło 6f
Jakub Kołodziejski 6a
Filip Szamocki 5a
Kamil Nowakowski 6e
Mateusz Malmon 4d
Michał Szaraniec 6b
Rafał Rzadkowski 6e
Mateusz Zień 6f
Karol Rojek 5a
Łukasz Morawski 6d
Otylia Możuch 5c
Iga Janke 6e
Natalia Żmuda-Trzebiatowska 6a
Aleksandra Dedo 6e
Katarzyna Wołujewicz 6d
Nikola Ernstmajer 4c
Wiktoria Sawczak 6d
Martyna Nowakowska 4c
Zuzanna Krysa 6d
Sylwia Gawlicka 6a
Faustyna Szeliga 6d
Martyna Andrzejewska 5d
Natalia Okonek 6f
Alicja Klekocińska 4c


Cezary Kumiszcza - Wicemistrz Polski w wielobojach (rzut p. palantową, bieg na 60m i 600m.) w Ogólnopolskim Finale Nestle
2-3.09.2016r Spała


Cezary Kumiszcza II miejsce w XI Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletyczne w biegu na 1000m.
Łowicz 26.06.2016r.


MAMY DWÓCH LAUREATÓW XV LIGI MATEMATYCZNEJ W SŁUPSKU!
25 kwietnia 2016 r w Słupsku odbył się XV Finał Ligi Matematycznej organizowanej przez Pomorską Akademię Pedagogiczną oraz II Liceum Ogólnokształcące. Dwóch uczniów naszej szkoły: Jakub Bill z kl.6c (pierwszy z prawej) oraz Marcin Kiedrowski z kl.6d (w środku) zostało laureatami tego konkursu zajmując bardzo wysokie miejsca – Jakub Bill jest trzeci a Marcin Kiedrowski czwarty spośród 79 finalistów. Do konkursu w tym roku szkolnym przystąpiło ponad 400 najlepszych matematyków ze szkół podstawowych. Gratulujemy wielkiego sukcesu!



Matematyczne sukcesyuczniów SP nr 1 w Człuchowie
Uczniowie naszej szkoły rozwijają swe zainteresowania podczas licznych zajęć pozalekcyjnych – między innymi na kółku matematycznym. Biorą z powodzeniem udział w wielu konkursach.
Oto dotychczasowe osiągnięcia:
 Jakub Bill z kl.6c – reprezentuje szkołę na etapie wojewódzkim konkursu matematycznego organizowanego przez KOiW w Gdańsku


Dobrawa Kordykiewicz z kl.6c i Marcin Kiedrowski z kl.6d zakwalifikowali się do półfinału Ogólnopolskiego Konkursu w Grach Matematycznych i Logicznych organizowanego przez Politechnikę Wrocławską

 

 Trzy osoby w tym roku szkolnym zakwalifikowały się do etapu rejonowego konkursu matematycznego organizowanego przez KOiW w Gdańsku – są to: Marta Erstmajer z kl.6f, Noemi Jankiewicz z kl.6f oraz Jakub Bill z kl.6c.



GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI ORAZ DALSZYCH SUKCESÓW !


Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się etapu rejonowego konkursu matematycznego w roku szkolnym 2015/16 
    Po zweryfikowaniu prac uczniowskich Rejonowa Komisja Konkursowa  postanowiła zakwalifikować  do II etapu konkursu  matematycznego następujących uczniów naszej szkoły:
Jakub Bill kl.6c
Marta Erstmajer kl.6f
Noemi Jankiewicz kl.6f
Etap rejonowy obejmujący powiaty człuchowski, chojnicki i starogardzki odbędzie się 10 grudnia o godz.14:00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnicach.
GRATULUJEMY  !


Konkurs  „Mistrz Rachunku”  uczniów klas szóstych w gimnazjum NR 1 W CZŁUCHOWIE

    W tym roku szkolnym do zabawy z matematyką zaprosili naszych uczniów klas szóstych nauczyciele z Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Jagiellończyka w Człuchowie. Dla  szóstoklasistów przygotowano konkurs pt. „Mistrz Rachunku”. Celem tego konkursu była popularyzacja matematyki i doskonalenie umiejętności szybkiego liczenia z wykorzystaniem kolejności wykonywania działań.
 Konkurs odbywał się w dwóch etapach. Etap pierwszy został przeprowadzony 1 października 2015r. w naszej szkole. W wyniku pierwszego  etapu wyłonionych zostało 15 najlepiej liczących uczniów oraz  „Klasowi Mistrzowie Rachunku”.

„Klasowi Mistrzowie Rachunku”:
Marta Ernstmajer kl.6f
Marcin Kiedrowski kl.6d
Jakub Bill kl.6c
Michał Piechutowski kl.6b
Wiktoria Ożańska kl.6e
                                        GRATULUJEMY!!!   
Etap drugi tego konkursu przeprowadzono 19 października 2015r. w Gimnazjum nr 1 w Człuchowie. Do konkursu przystąpiło 15 najlepiej liczących uczniów naszej szkoły , z których zwycięzcami zostali:

„Szkolni mistrzowie rachunku”:
I miejsce –  Marcin Kiedrowski kl. 6d
II miejsce –  Noemi Jankiewicz kl. 6f
III miejsce – Jakub Bill kl.6c
IV miejsce- Marta Ernstmajer kl 6f
                                           GRATULUJEMY!!!

I miejsce w biegu na 600 m

Marcelina Osiowy - 5d

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych 

Łódź, 19-21.06.2015r. 


 III miejsce w biegu na 1000m

Maksymilian Łabędź - 5a

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych 

Łódź, 19-21.06.2015r. 


I miejsce

I Mityng „ Dzieci OLA Sztafetowo” - progresywny bieg wytrzymałościowy

Nikola Ernstmajer - 2c, Otylia Możuch - 3b, Iga Janke - 4e, Natalia Żmuda-Trzebiatowska - 4a, 

Wiktoria Sawczak - 4d, Hubert Szymczyk - 4b, Cezary Kumiszcza - 4a, Mikołaj Holc - 4b, Maksymilian Łabędź - 5a.

Bydgoszcz, 14.06.2015r.


V miejsce 

Alicja Klekocińska - 2c

Bieg Uliczny w Osiecznie

14.06.2015r.


 I miejsce 

Zuzanna Krysa - 4d

Chód sportowy na dystansie 1000m. 

Osieczna, 14.06.2015r.


V miejsce

Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

Karol Dobbek - 6e, Jakub Wahl - 6c, Patryk Olszewski - 5d, Jakub Homme - 6d, 

Sebastian Kluk - 6d, Przemysław Szczepaniak - 5e, Hubert Szymczyk - 4b, Daniel Sprenger - 5e. 

 Starogard Gdański, 9.06.2015r.


II miejsce

Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt

Weronika Sieg - 6d, Marcelina Osiowy - 5d, Kinga Skobel - 6e, Patrycja Szulc - 6a, 

Kinga Pruska - 6f, Julia Markiewicz - 5d, Daria Miszczuk - 6e, Daria Nowak - 6b.

 Starogard Gdański, 9.06.2015r.


Mały Bieg Tura

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Karol Dobbek - 6e

III miejsce - Przemysław Szczepaniak - 5e

IV miejsce - Jakub Homme - 6d

V miejsce - Daniel Sprenger - 5e


Mały Bieg Tura

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź - 5a

II miejsce - Hubert Szymczyk - 4b

V miejsce - Adrian Pruski - 3a 

VI miejsce - Łukasz Rzadkowski - 4e


Mały Bieg Tura 

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Marcelina Osiowy - 5d

II miejsce - Kinga Skobel - 6e

IV miejsce - Amelia Sprenger - 5e

V miejsce - Nikola Dębska - 5a 



Mały Bieg Tura

 Człuchów, 31.05.2015r.

IV miejsce - Natalia Żmuda - Trzebiatowska - 4a

V miejsce - Wiktoria Sawczak - 4d

VI miejsce - Iga Janke - 4e 


Mały Bieg Tura

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Mateusz Malmon - 2d

III miejsce - Brajan Jażdżewski - 3d

VI miejsce - Tomasz Ćwik - 2e


 Mały Bieg Tura 

Człuchów, 31.05.2015r.

I miejsce - Otylia Możuch - 3b

III miejsce Nikola Ernstmajer - 2c

VI miejsce - Natalia Mayer - 2a



Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt 

Człuchów, 29.05.2015r. 

 I miejsce

Weronika Sieg - 6d, Marcelina Osiowy - 5d, Kinga Skobel - 6e, Patrycja Szulc - 6a, Kinga Pruska - 6f, 

Daria Nowak - 6b, Julia Markiewicz - 5d, Daria Miszczuk - 6e, Natalia Dowksza - 5d. 

 


Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców  

 Człuchów, 29.05.2015r. 
I miejsce

Karol Dobbek - 6e, Jakub Wahl - 6c, Maksymilian Łabędź - 5a, Mateusz Kasprowicz - 6a, Patryk Olszewski - 5d, Jakub Homme - 6d, Sebastian Kluk - 6d, Przemysław Szczepaniak - 5e, Hubert Szymczyk - 4b, Mikołaj Holc - 4b


Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Mikołaj Holc - 4b

II miejsce w biegu na 60m


Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Daniel Sprenger - 5e 

I miejsce w biegu na 60m



Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Maksymilian Łabędż - 5a

II miejsce w biegu na 1000m i I miejsce w rzucie p. palantową 


Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Weronika Sieg - 6d

I miejsce w biegu na 60m


Lekkoatletyka dla każdego województwa pomorskiego

Wejherowo, 22.05.2015r.

Marcelina Osiowy - 5d

II miejsce w biegu na 600m


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

II miejsce - Weronika Sieg - 6d


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

  I miejsce - Jakub Homme - 6d


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

I miejsce - Sztafeta SP1 chł. 4 x 50m.

Jakub Homme - 6d, Wojciech Bruski - 6c, Jakub Bill - 5c, Szymon Zawada - 6d. 


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

II miejsce - Sztafeta SP1 dz. 4 x 50m.

Weronika Sieg - 6d, Martyna Surowy - 6d, Marta Ernstmajer - 5f, Dobrawa Kordykiewicz - 5c.


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

  II miejsce - Sztafeta SP1 chł. 4 x 25m.

Kamil Januszewski - 5c, Karol Kowalik - 3c, Marcin Niziałek - 3c. 


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

 II miejsce - Sztafeta SP1 dz. 4 x 25m. 

Zuzanna Krysa - 4d, Nikola Ernstmajer - 2c, Zuzanna Ponikowska - 4c, Katarzyna Wołujewicz - 4d.


Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w Pływaniu

Człuchow, 29.04.2015r.

III miejsce - Karol Kowalik, 3c

V miejsce - Kamil Januszewski, 5c


Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych 

Gdynia, 17.04.2015r.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej

Marcelina Osiowy- 5d, Kinga Skobel - 6e, Weronika Sieg - 6d, Julia Markiewicz - 5d, Przemysław Szczepaniak - 5e, Karol Dobbek - 6e,

Jakub Wahl - 6c, Daniel Sprenger - 5e


Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych 

26.03.2015r.

III miejsce - Przemysław Szczepaniak, 5e



Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych 

26.03.2015r.

I miejsce - Marcelina Osiowy, 5d

II miejsce - Kinga Skobel, 6e

III miejsce - Weronika Sieg, 6d


 Cross Człuchowski 

14.03.2015r. 

VI miejsce - Katarzyna Wołujewicz, 4d 


Cross Człuchowski 

14.03.2015r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

IV miejsce - Hubert Nawrat, 4b

V miejsce - Mikołaj Holc, 4b 



Zawody Przełajowe w Trzebielinie, 07.03.2015r.

V miejsce - Marcelina Osiowy, 5d

VI miejsce - Kinga Skobel, 6e


Zawody Przełajowe w Trzebielinie, 07.03.2015r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

IV miejsce - Hubert Nawrat, 4b

V miejsce - Mikołaj Holc, 4b 


Zawody Przełajowe w Trzebielinie, 07.03.2015r.

I miejsce - Otylia Możuch, 3b

VI miejsce - Nikola Ernstmajer, 2c


IX Bieg Mikołajkowy

Borowy Młyn, 06.12.2014r.  

I miejsce - Otylia Możuch, 3b


IX Bieg Mikołajkowy
Borowy Młyn, 06.12.2014r.  
I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

II miejsce - Hubert Nawrat, 4b


IX Bieg Mikołajkowy

Borowy Młyn, 06.12.2014r.  

V miejsce - Natalia Żmuda Trzebiatowska, 4a


IX Bieg Mikołajkowy

Borowy Młyn, 06.12.2014r.  

III miejsce - Marcelina Osiowy, 5d 


Bieg Niepodległości 

Borzytuchom, 11.11.2014r. 

V miejsce - Przemysław Szczepaniak, 5e

 


Bieg Niepodległości 

Borzytuchom, 11.11.2014r. 

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

V miejsce - Hubert Nawrat, 4b


Bieg Niepodległości 

Borzytuchom, 11.11.2014r. 

I miejsce - Marcelina Osiowy, 5d 

V miejsce - Daria Miszczuk, 6e 

 


Bieg Niepodległości 

 Borzytuchom, 11.11.2014r.

II miejsce - Otylia Możuch, 3b


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

I miejsce - Jakub Homme, 6d (50m stylem grzbietowym)

II miejsce -  Mateusz Chodorski, 6e (50m stylem grzbietowym)

III miejsce - Jakub Bill, 5c (50m stylem grzbietowym)


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

I miejsce - Weronika Sieg, 6d (50m stylem grzbietowym)

II miejsce - Zuzanna Wytrążek, 6d (50m stylem grzbietowym)

 


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

III miejsce - Kamil Januszewski, 5c (25m stylem grzbietowym)


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

I miejsce - Wojciech Bruski, 6c (50m stylem klasycznym) 

II miejsce - Szymon Zawada, 6d (50m stylem klasycznym) 

III miejsce - Patryk Wójciszyn, 5c (50m stylem klasycznym) 


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

II miejsce - Ewelina Woźniak, 6a (50m stylem klasycznym)  

III miejsce - Marcelina Osiowy, 5d (50m stylem klasycznym) 


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

II miejsce - Marcin Niziałek, 3c (25m stylem klasycznym)


Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

 I miejsce - Katarzyna Wołujewicz, 4d (25m stylem klasycznym)



Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

 I miejsce - Jakub Homme, 6d (50m stylem dowolnym)

II miejsce - Wojciech Bruski, 6c (50m stylem dowolnym) 

III miejsce - Michał Dorsz, 6c (50m stylem dowolnym)

III miejsce - Kajetan Ginter, 6d (50m stylem dowolnym)



Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r.

II miejsce - Weronika Sieg, 6d (50m stylem dowolnym)

III miejsce - Zuzanna Wytrążek, 6d (50m stylem dowolnym)



Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

Człuchów, 03.11.2014r. 

III miejsce - Karol Kowalik, 3c (25m stylem dowolnym)


Bieg Górski

Człuchów, 25.10.2014r.

I miejsce - Przemysław Szczepaniak, 5e

II miejsce - Karol Dobbek, 6e

III miejsce - Kamil Jażdżewski, 6b

V miejsce - Daniel Sprenger, 5e 

VI miejsce - Karol Murdza, 6d



Bieg Górski

Człuchów, 25.10.2014r.

 I miejsce - Marcelina Osiowy, 5d

II miejsce - Daria Miszczuk, 6e

III miejsce - Kinga Skobel, 6e

V miejsce - Julia Markiewicz, 5d

VI miejsce - Amelia Sprenger, 5e



Bieg Górski

Człuchów, 25.10.2014r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a

II miejsce - Hubert Nawrat, 4b

III miejsce - Mikołaj Holc, 4b

V miejsce - Łukasz Rzadkowski, 4e

VI miejsce - Radosław Wyka, 5b



Bieg Górski

Człuchów, 25.10.2014r.

III miejsce - Katarzyna Wołujewicz, 4d

VI miejsce - Zuzanna Krysa, 4d 


Bieg Rodła 

Pomysk Wielki, 18.10.2014r.

V miejsce -  Przemysław Szczepaniak, 5e


Bieg Rodła 

Pomysk Wielki, 18.10.2014r.

I miejsce  - Marcelina Osiowy, 5d


Bieg Rodła 

Pomysk Wielki, 18.10.2014r.

I miejsce - Maksymilian Łabędź, 5a


 V MIEJSCE DZIEWCZĄT Z SP1 W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Garczyn, 17.10.2014r.

Marcelina Osiowy - 5d, Daria Miszczuk - 6e, Weronika Sieg - 6d, Natalia Dowksza - 5d, Patrycja Szulc - 6a, Marta Sas - 6e, 

Daria Nowak - 6b, Kinga Skobel - 6e, Kinga Pruska - 6f, Julia Markiwicz - 5d, Żaneta Bonin - 6a, Zuzanna Gwiazda - 6d, 

Amelia Sprenger - 5e, Natalia Andrzejewska - 6f, Julia Hysz - 4e.

 VIII MIEJSCE Chłopców Z SP1 W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Garczyn, 17.10.2014r.

Przemysław Szczepaniak - 5e, Maksymilian Łabędź - 5a, Karol Dobbek - 6e, Michał Sobczynski - 6c, Karol Murdza - 6d, Olaf Meyer - 5c,

Jakub Wahl - 6c, Kamil Jażdżewski - 6b, Bartosz Bojarski - 5f, Daniel Sprenger - 5e, Maciej Radkowiak - 6b, Jakub Homme - 6d,

Hubert Szymczyk - 4b, Jakub Wałaszewski - 5e.   


Mistrzowie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

Rzewnica, 08.10.2014r.

Dziewczęta:

Marcelina Osiowy - 5d, Daria Miszczuk - 6e, Weronika Sieg - 6d, Natalia Dowksza - 5d, Patrycja Szulc - 6a, Marta Sas - 6e, 

Julia Hysz - 4e, Kinga Pruska - 6f, Żaneta Bonin - 6a, Julia Markiwicz - 5d, Zuzanna Gwiazda - 6d, Amelia Sprenger - 5e, 

Natalia Andrzejewska - 6f, Martyna Zakrzewska - 5d.

Chłopcy: 

Przemysław Szczepaniak - 5e, Maksymilian Łabędź - 5a, Karol Dobbek - 6e, Jakub Wałaszewski - 5e, Karol Murdza - 6d, 

Olaf Meyer - 5c, Jakub Wahl - 6c, Kamil Jażdżewski - 6b, Bartosz Bojarski - 5f, Daniel Sprenger - 5e, Maciej Radkowiak - 6b, 

Jakub Homme - 6d, Hubert Szymczyk - 4b, Michał Sobczynski - 6c. 

 


I Miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 2013-2014

Nagrodę w imieniu SP1 odebrały: Marcelina Osiowy, Kinga Skobel i Martyna Łabędź.

Kwidzyn, 19.09.2014r.


Marcelina Osiowy

Mistrzyni Międzynarodowego Pucharu Lekkoatletycznego w biegu na 600m. 1:47,79

Warszawa, 07.09.2014r.


Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych 

Łódź, 20-22.06.2014r.

I miejsce w biegu na 600m - Marcelina Osiowy, 4d 


VI Olimpiada Lekkoatletyczna „Dysk Pomorski”

Cetniewo, 16.06.2014r.

II miejsce w skoku w dal  - Julia Markiewicz, 4d 

_________________________________________________________________________

III miejsce w skoku w dal  - Martyna Łabędź,  6f

_______________________________________________

II miejsce w biegu na 60m   - Jakub Całkowski, 6c

___________________________________________________________________________

I miejsce w biegu na 300m - Marcelina Osiowy, 4d 

___________________________________________________________________________

II miejsce w biegu na 600m  - Martyna Górska, 6a

__________________________________________________

III miejsce w biegu na 1000  - Jakub Landowski, 6b

___________________________________________________________________________

III miejsce w sztafecie 4x100m  - Martyna Łabędź - 6f, Weronika Sieg - 5d, Jakub Landowski - 6b, Jakub Całkowski - 6c 


 Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym 

Chojnice, 03.06.2014r.

V miejsce - Łabędż Martyna - 6f, Natalia Westfal - 6a, Martyna Górska - 6a, Marcelina Osiowy - 4d, Julia Markiewicz - 4d,

Aleksandra Szymańska - 6f, Karolina Soroka - 6f, Amelia Sprenger - 4e. 


Mały  Bieg Tura 

25.05.2014r.

I miejsce - Natalia Żmuda-Trzebiatowska, 3a

II miejsce - Martyna Michalska, 4b

III miejsce - Jowiata Kraska, 3a

V miejsce - Marta Baranowska, 3a

VI miejsce Otylia Możuch, 2b

__________________________________________________________________________

I miejsce - Hubert Szymczyk, 3b

II miejsce - Cezary Kumiszcza, 3a

III miejsce - Mikołaj Holc, 3b

IV miejsce - Karol Kowalik, 2c

V miejsce - Adrian Pruski, 2a

VI miejsce - Nikodem Niewiński, 2e

___________________________________________________________________________

I miejsce - Marcelina Osiowy, 4d

II miejsce - Julia Markiewicz, 4d

III miejsce - Amelia Sprenger, 4e

V miejsce - Nikola Dębska, 4a

VI miejsce - Natalia Dębska, 4a 

___________________________________________________________________________

I miejsce - Przemysław Szczepaniak, 4e

II miejsce - Maksymilian Łabędź, 4a

III Kamil Nowakowski, 3e

V miejsce - Nikodem Szmurło, 3g

VI miejsce - Dawid Bogdański, 4e 

___________________________________________________________________________

I miejsce - Natalia Westfal, 6a

II miejsce - Martyna Łabędź, 6f

VI miejsce - Daria Nowak, 5b

___________________________________________________________________________

I miejsce - Jakub Landowski, 6b

III miejsce - Jakub Całkowski, 6c 

V miejsce - Michał Sobczyński, 5c 

VI miejsce - Filip Obłąk, 5f 


Międzynarodowe Biegi Przełajowe

Przechlewo, 25.05.2014r.

VI miejsce - Nikodem Niewiński, 2e

____________________________________________________________________________________________________
IV miejsce - Natalia Okonek, 3g

____________________________________________________________________________________________________

I miejsce  - Maksymilian Łabędź, 4a

____________________________________________________________________________________________________

III miejsce - Amelia Sprenger, 4e

___________________________________________________________________________

III miejsce - Daria Miszczuk, 5e

V miejsce - Kinga Skobel, 5e 

__________________________________________________________________________

I miejsce - Martyna Górska, 6a

II miejsce - Natalia Westfal, 6a 

____________________________________________________________________________________________________

II miejsce - Jakub Landowski, 6c

IV miejsce Jakub Całkowski, 6c 



Mistrzowie Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

Człuchów, 21.05.2014r.

Dziewczęta: Martyna Łabędź – 6f , Martyna Górska - 6a , Weronika Sieg – 5d, Natalia Westfal – 6a, Marcelina Osiowy – 4d, 

Julia Markiewicz – 4d, Ewelina Woźniak – 5a, Daria Miszczuk – 5e, Kinga Skobel – 5e.

Chłopcy: Jakub Landowski – 6b, Jakub Całkowski – 6c, Karol Kapuściński – 6c, Michał Sobczyński – 5c, Mateusz Kasprowicz – 5a,

Dawid Biłanicz – 6a, Maciej Radkowiak – 5b, Jakub Wahl – 5c, Michał Wójcik – 6b, Przemysław Szczepaniak – 4e.  


"Mila Chojnicka "

Chojnice, 25.04.2014r.

Dziewczęta rocznik - 2003 i młodsze:

I miejsce – Marcelina Osiowy, 4d

IV miejsce – Julia Markiewicz, 4d

VI miejsce – Amelia Sprenger, 4e


Dziewczęta rocznik - 2001-2002

I miejsce – Martyna Górska, 6a 

VI miejsce – Martyna Łabędź, 6f


Chłopcy 2 rocznik - 2001-2002:

I miejsce – Jakub Landowski, 6b

II miejsce – Jakub Całkowski, 6c


Grand Prix Powiatu w Pływaniu 

Człuchów, 15.04.2014r.

Dziewczęta rocznik 2003 i młodsze - 25m stylem dowolnym

III miejsce - Sprenger Amelia, 4e

IV miejsce - Wołoszyn Marta, 3e

V miejsce - Januszewska Katarzyna, 4c



Dziewczęta rocznik 2001– 2002 50m stylem dowolnym

I miejsce - Borkowska Oliwia, 6c

IV miejsce - Sieg Werornika, 5d


Chłopcy rocznik 2001 – 2002 50m stylem dowolnym

I miejsce - Homme Jakub, 5d

III miejsce - Kapuściński Karol, 6c

IV miejsce - Bruski Wojciech, 5c

V miejsce - Werner Jan, 5a


Chłopcy rocznik 2003 i młodsi - 25m stylem dowolnym

I miejsce - Pytlak Tomasz, 3g

II miejsce - Januszewski Kamil, 4c

III miejsce - Meyer Olaf, 4c

IV miejsce - Grabowski Filip, 3f

V miejsce - Kowalik Karol, 2c


Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Sopot, 11.04.2014r.

Jakub Landowski, 6b - V miejsce

 


Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Człuchów, 03.04.2014r.

 Dziewczęta

I miejsce - Martyna Górska, 6a

II miejsce - Marcelina Osiowy, 4d

III miejsce - Natalia Westfal, 6a

Chłopcy

I miejsce - Jakub Landowski, 6b

III miejsce - Jakub Całkowski, 6c

 


Mistrzostwa Okręgu w Biegach Przełajowych - Żukowo 15.03.2014r.

I miejsce - Marcelina Osiowy, klasa 4d

III miejsce - Przemysław Szczepaniak, klasa 4e 

V miejsce - Julia Markiewicz, klasa 4d


VII Trzebieliński Bieg Przełajowy

1 miejsce - Marcelina Osiowy

1 miejsce -  Hubert Szymczyk

2 miejsce - Jakub Landowski

3 miejsce -  Julia Markiewicz

Trzebielino, 08.03.2014r.


Mistrzowie Powiatu w Sztafetach Pływackich dziewcząt i chłopców

Dziewczęta: Marta Wołoszyn - 3e, Katarzyna Wołujewicz - 3d, Katarzyna Januszewska - 4c, Amelia Sprenger - 4e, Weronika Sieg - 5d, 

Martyna Surowy - 5d, Ewelina Woźniak - 5a, Wiktoria Kowalik - 6e, Karolina Mikiciuk - 4c, Agata Pażontka- Lipińska - 4f,

Marta Baranowska - 3a.

Chłopcy: Tomasz Pytlak - 3g, Kamil Januszewski - 4c, Olaf Meyer - 4c, Jakub Bill - 4c, Jakub Homme - 5d, Jan Werner - 5a, 

Driusz Bigda - 6c, Wojciech Bruski - 5c, Filip Grabowski  -3f, Karol Kowalik - 2c.

Człuchów, 9.12.2013r.


Oliwia Borkowska

X miejsce w Mistrzostwach Województwa w Pływaniu Indywidualnym

50m stylem dowolnym 33,69 s.

Kościerzyna, 30.11. 2013r.


Mistrzynie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w składzie: Natalia Westfal, Marcelina Osiowy, Daria Miszczuk, 

Julia Markiewicz, Kinga Skobel, Weronika Sieg, Martyna Łabędź, Magdalena Ołów, Paulina Drąg, Zuzanna Gwiazda, 

Zuzanna Świeczkowska, Amelia Sprenger.

Rzewnica, październik 2013r.


II miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 20012/2013

Nagrodę odebrali: Weronika Sieg, Jakub Landowski i Karol Dobbek.

Kwidzyn 27.09.2013r.


Weronika Sieg

Brązowa medalistka w biegu na 60m.

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych.

Łódź, czerwiec 2013r.


Mistrzowie Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców w składzie:

Martyna Górska, Martyna Łabędź, Karolina Wnuk- Lipińska, Natalia Westfal, Marcelina Osiowy, Weronika Sieg, Joanna Gera,

Magdalena Ołów, Łukasz Mielnik, Wojciech Paluch, Jakub Landowski, Mateusz Jenta, Karol Kapuściński, Damian Mrukot , 

Kamil Kalikowski, Karol Dobbek, Szymon Grześkowiak.

Człuchów, maj 2013r.


Martyna Górska – Mistrzyni Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Karolina Wnuk - Lipińska III miejsce.

Człuchów, marzec 2013r.


Marcelina Osiowy

III miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Cross Człuchowski

Człuchów, marzec 2013r.


I miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 20011/2012

Nagrodę odebrali: Dominik Szmurło, Martyna Górska, Natalia Westfal, Weronika Sieg, Zuzanan Drygalska, Michał Szyszka.

Człuchow, październik 2012r.


Mistrzowie Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Łukasz Mielnik, Piotr Misztal, Filip Obłąk, Dominik Szmurło, Mateusz Jenta, Jakub Całkowski, Jakub Tkacz, Jakub Landowski, 

Wojciech Paluch, Aleksander Lenża.

Rzeczenica, październik 2012r.


V miejsce w Finale Wojewódzkim w Czwórboju Lekkoatletycznym

Drużyna dziewcząt w składzie: Zuzanna Drygalska, Weronika Sieg, Daria Milkowska, Aleksandra Mielnik, Katarzyna Kita, Angelika Kapuścińska, Aleksandra Pawłowska.

Chojnice, maj 2012r.



















































wrzesień  październik  listopad  grudzień    luty  marzec  kwiecień  maj  czerwiec

Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014

Uwaga!!!
Wszystkie wcześniejsze wydarzenia dostępne są w dziale ARCHIWUM

Ofiacjalna strona miasta Człuchów